Supernovas 2019 pusfinālisti Kris&Oz laiž klajā konkursa dziesmu “Midnight Streets”

Raksta attēls - Supernovas 2019 pusfinālisti Kris&Oz laiž klajā konkursa dziesmu “Midnight Streets” Publicitātes foto

21.01.2019 / Parmuziku.lv

Grupa Kris&Oz jau otru gadu pēc kārtas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. Viņi uzstāsies ar dziesmu “Midnight streets”, kam mūzikas autori ir Artūrs Osipovs, Kristīne Morins un Aleksandrs Solovjovs.

Kompozīcijas “Midnight streets” centrā ir tas iedvesmojošākais brīdis- iekšējās brīvības aicinājums. Kad iekšējā balss mudina mūs aizmirst par problēmām, nemitīgo steigu un atgādina, ka mīlestība ir mūsu dzīves ceļvedis. Kris&Oz uzsāka savu radošo darbību 2013. gadā. Grupā ir trīs dalībnieki: Kristīne, Artūrs un Aleksandrs. 2016. gadā tika izlaists pirmais albums “Image of you”. Pateicoties pagājušā gada singlam “Morning flight”, grupu sāka atpazīt pēc unikāla stila un balss tembra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!