"Supernovas" 17. pusfinālists būs Miks Galvanovskis

Raksta attēls - "Supernovas" 17. pusfinālists būs Miks Galvanovskis Publicitātes foto

16.01.2022

Noslēdzies interneta balsojums, kurā skatītāji un klausītāji izvēlējušies, ka Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova 2022” septiņpadsmitais pusfinālists būs Miks Galvanovskis ar dziesmu “I'm Just A Sinner” (mūzika un vārdi – Miks Galvanovskis, Reinis Briģis).

Miks Galvanovskis bijis solists grupā “Ne citu rīt”. 2016. gadā uzsāka solo karjeru, piedalījās “Supernova 2017”. Miks ir projekta “Jauno mūziķu apvienība” izveidotājs, 2018. gadā izdevis debijas albumu “In Pieces”, 2019. gadā sadarbībā ar producentu Reini Briģi – mazalbumu “No 2-5”. Mūziķis arī šogad plāno izdot albumu.

Dalībai “Supernova 2022” pusfinālā LTV izveidotā žūrija jau ir izvēlējusies 16 dalībniekus. Skatītāju un klausītāju balsojumam, kas notika no 10. līdz 14. janvārim, tika izvirzītas 10 nākamās labākās žūrijas izvēlētās konkursa dziesmas un dalībnieki.

Pusfinālā piedalīsies: Aminata, Beatrise Heislere, “Bermudu Divstūris”, “Bujāns”, “Citi Zēni”, Elīna Gluzunova, “Inspo”, KATŌ, Linda Rušeniece, Markus Riva, “Mēs Jūs Mīlam”, Miks Dukurs, Miks Galvanovskis, Patriks Peterson, RAUM, “The Coco'nuts” un Zelma.

Klausies visas dziesmas šeit!

“Supernova 2022” pusfināls – 5. februārī plkst. 21.05 LTV1 un REplay.lv, fināls – 12. februārī.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!