Noklausies Laika Upes dziesmu “Listen To The Way That I Breathe”

Raksta attēls - Noklausies Laika Upes dziesmu “Listen To The Way That I Breathe” Publicitātes foto

10.01.2019 / Parmuziku.lv

“Supernova 2019” pusfinālisti grupa Laika Upe publicē singlu “Listen To The Way That I Breathe”.

Grupā Laika Upe ir apvienojušies pieci jauni un talantīgi mūziķi ar mērķi sasniegt mūzikas virsotnes gan Latvijā, gan ārpus tās. Katrs grupas dalībnieks ir ļoti atšķirīgs, un tieši tas vieno visus kopā un veido grupas harizmu. Optimisms ir grupas devīze un ceļvedis turpmākajiem darbiem un sasniegumiem, un tieši mūzika ir veids, kā to sniegt arī klausītājiem. 2018.gada vasarā grupa publicēja savu pirmo singlu “Debess Puses” un turpina strādāt pie jaunām dziesmām.

Ar dziesmu “Listen To The Way That I Breathe” grupa Laika Upe ir iekļuvusi Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova 2019” pusfinālā, kas jau drīzumā būs skatāms kanālā “LTV1”. Jāatzīmē, ka Supernova 2019 ir pirmais konkurss, kurā piedalās grupa savu divu gadu pastāvēšanas laikā. Dziesma stāsta par līdzcilvēku atbalstu, kas cilvēkam ir nepieciešams brīžos, kad moka vientulība, šaubas, bailes un dusmas. Līdzcilvēku atrašanās līdzās un īsts atbalsts grūtos dzīves brīžos stiprina ticību labajam un palīdz atgūt pārliecību, drosmi un mieru.

Dziesmas mūzikas autors ir Armands Varslavāns, kurš ir ģitārists grupās Laimas Muzykanti, In My Head, SunSuns un Evija Smagare. Dziesmas teksta autore ir Annemarija Linka, kurai šis ir pirmais nopietnais veikums. Ieraksta producēšanā piedalījās Rūdolfs Iļķēns, Jānis Kalve un Kaspars Ansons. Dziesma ir klausāma Spotify, Apple Music, iTunes, Google Play, Amazon, Deezer un citos grupas mūzikas straumēšanas kanālos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!