“Stūrī Zēvele” izdod savu trešo albumu un jaunu video “Labvakar”

Raksta attēls - “Stūrī Zēvele” izdod savu trešo albumu un jaunu video “Labvakar”  Publicitātes foto

24.03.2020

Albums “Labvakar” ir trešais tās radošajā darbībā un izdevniecība “Nabamusic” to izdod vinila formātā, kā arī piedāvā visās populārākajās straumēšanas platformās.

Albuma noformējumā tika izmantotas Alises Mediņas gleznas, bet dziesmu vārdi ir Kārļa Vērdiņa, Klāva Elsberga, Ērika Ādamsona, Māra Čaklā un Kristiānas Kārkliņas dzejoļi un dzejoļu fragmenti. Albuma ieraksts veikts Hodila records studijā Valmierā, kā arī dažādās vietās Rīgā.
Albuma tituldziesmai “Labvakar” ir tapis arī videoklips, par kuru idejas autors Klāvs Lauls saka: “Video veidoju iespējami tuvu K.Vērdiņa dzejas motīviem. Manuprāt, katram no mums ir kādas bērnības atmiņas par to, cik ļoti gribētos izaugt lielam un, protams, arī fakts, ka bērnam bieži vien pieaugušo lietas šķiet neizprotamas. Klipā arī gribēju, lai nedaudz iejūtamies šajā pieaugušo lomā - vecāki, onkuļi un tantes, kas nu jau arī pašiem vairs nešķiet kas īpaši svešs.”
Video režija un montāža bija Klāva Laula ziņā, operators – Oskars Upenieks.
 
 

Albumu iegādāties vinila formātā iespējams Bandcamp vietnē: https://sturizevele.bandcamp.com/album/labvakar

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!