“Street Conference” izdod roķīgu singlu kolekciju “TAVA ATRAŠANĀS VIETA” ar baisu videoklipu

Raksta attēls - “Street Conference” izdod roķīgu singlu kolekciju “TAVA ATRAŠANĀS VIETA” ar baisu videoklipu

23.02.2022

X Faktora 3.sezonas pusfinālists Reinis Liepa ar savu grupu “Street Conference” klausītājiem nodod EP latviešu valodā “Tava Atrašanās Vieta”. Ieraksta producenti ir Kārlis Šteinmanis un Jānis Kalve.

Albums sastāv no sešiem singliem, no kuriem jaunāko grupa plāno prezentēt martā. “Street Conference” nule kā ir izdevuši šausmenītes cienīgu video vienai no ierakstā iekļautajām kompozīcijām “Dari Kā Vēlies”. Reinis: “Šis video varbūt ir savāds, bet tas ir kā perfekts tilts starp notiekošo šobrīd manā iekšējā pasaulē un ārpus tās, apkārt mums visiem. Šoreiz pats ņēmu iniciatīvu klipa režijā, sadarbojoties ar superīgo “GreyFlow Media” komandu, tas atšķiras no citiem mūsu video.“ 

Kā stāsta grupas dalībnieki, šis albums ir perfekta retrospekcija tam, kas ir notiek pašlaik un tam, kā viņi skatās uz lietām caur mūziku. “Mīlestība, kontrole, izmisums, un viss, kas pārdzīvots pēdējo gadu laikā,” stāsta grupa. Dziesmas ierakstītas “Labo Ierakstu Studijā” un “KS Records Studio”, Jelgavā.

Puiši lielu paldies saka “VG Studio”, Latvijas Rokmūzikas Asociācijai, “GreyFlow Media”, Labezim, Kārlim Šteinmanim, Tomam Baham un visiem, kas bijuši kopā un devuši motivāciju degt spožāk.

“Street Conference” ielūdz visus uz sava albuma prezentācijas koncertu Rīgā, 19.martā, bārā “Republika”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!