Starptautiskais festivāls “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous” izziņo dalībnieku sarakstu

Raksta attēls - Starptautiskais festivāls  “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous” izziņo dalībnieku sarakstu Publicitātes foto

03.06.2016 / Parmuziku.lv

Šogad jau otro gadu Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, norisināsies starptautiskais festivāls “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous”.

Pērn festivāls pulcēja pilnas skatītāju zāles un saņēma lieliskas atsauksmes, tāpēc pēc Jūrmalas pilsētas ierosinājuma organizatori kopā ar Laimu Vaikuli nolēma šogad festivālu rīkot jau četras dienas un ar  Jūrmalas uzņēmēju, t/c Spice, Latvijas Dzelzceļš, L-expresis un Rietumu Bankas atbalstu aicināt četras reizes vairāk mākslinieku, nekā iepriekš.

No 5. – 8. jūlijam Laima Vaikule kāps uz skatuves kopā ar saviem draugiem un kolēģiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas un citām valstīm.

5. jūlijā. Pirmais koncerts būs latviešu valodā, un tajā kupli tiks pārstāvēti pašmāju dziedātāji, kurus ar Laimu saista skatuves sadarbība vai radošas simpātijas– Intars Busulis, Jānis Stībelis, Marija Naumova, Olga Rajecka, Lauris Reiniks un grupa Musiqq. Šai vakarā koncertu duetos un solo uzstāsies arī Laimas Vaikules viesi - Krievijas estrādes zvaigznes Jeļena Vaenga, Kristīna Orbakaite, grupa Serebro. Sagaidāmi oriģināli dueti, trio un sadziedāšanās latviešu un krievu valodās.

6. jūlijā kopā ar Laimu Vaikuli uzstāsies viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem Grigorijs Ļepss. Grigorija Ļepsa spilgtā personība un unikālais balss tembrs saista miljoniem fanu visā pasaulē. Koncertu kuplinās Krievijas populārākā meiteņu grupa VIA GRA, Aleksandrs Buinovs, Emins Agalarovs, Potap i Nastja, Sergejs Mazajevs, grupa Vremja i Steklo. Sagaidāmi vēl daži iepriekš neizziņoti viesi, par kuriem rūpējas Grigorijs Ļepss.

7. jūlijā uz festivāla skatuves kāps izcilā Metropoliten operas soliste, soprāns Hibla Gerzmava. Koncerta īpašie viesi Edīte Pjeha, Larisa Doļina, Verka Serdjučka, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska, Stass Pjeha, Ilona Broņevica, M- Band. Ar katru no tiem Laimai būs kopīgi un atsevišķi priekšnesumi

8. jūlijā - festivāla noslēguma dienā ar Laimu Vaikuli uzstāsies populārs dziedātājs, TV šovu vadītājs Maksims Galkins, populārā un atraktīvā Ukrainas popzvaigzne Verka Serdjučka un Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs un Intars Busulis.

Laima Vaikule: “Šobrīd strādāju pie koncertu repertuāra, kas sarunās ar kolēģiem veidojas ļoti interesants, jo katrs no maniem viesiem ir personība un zvaigzne, kas vieni paši savāc pilnas zāles. Šajā festivālā katrs nāks ar saviem spilgtākajiem hitiem un dziedāsim kopā dziesmas, kas mūs uzrunā. Tā ir unikāla iespēja vienā vakarā un vienā nedēļā redzēt gandrīz vai visas mūsu kaimiņzemju estrādes zvaigznes. Tas būs unikāls notikums,  jo visas 4 dienas notiks arī daudz dažādi pasākumi ārpus Dzintaru koncertzāles – jautras ballītes un afterparty – kā jau iederas vasaras festivālam. Svētki māksliniekiem un skatītājiem.”

Festivāls tiks translēts Pirmais Baltijas Kanāls programmās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. To pārraidīs TV kanāli RTVi un Musicbox. Interesi par festivālu izrādījuši vēl vairāki TV kanāli, ar kuriem notiek sarunas.

"Mēs atbalstījām pirmo festivālu, un esam ļoti priecīgi, ka tas pagāja veiksmīgi, ka par to joprojām runā un gaida nākamo tikšanos ar Laimu un viņas draugiem. Tas ir ļoti svarīgi, jo jebkurai lietai sākums nav viegls. Mēs esam pārliecināti - šogad festivāls nokļūs jaunās virsotnēs un atkal būs svētki daudziem jo daudziem Laimas Vaikules daiļrades piekritējiem, Piebildīšu, ka šādi pasākumi arī rada Jūrmalas vasaras sezonas spožo un radošo svētku gaisotni", stāsta Aleksandrs Gafins, festivāla oficiālā partnera “Rietumu Banka” Padomes loceklis.

Festivāla draugi ir arī tirdzniecības parks Spice, L-ekspresis un Latvijas Dzelzceļš, kā arī Jūrmalas dome.

Biļetes Biļešu serviss kasēs un http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/visi/laima-vaikule-jurmala-rendez-vous-43252/

VIP biļetes 27799977

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!