Stabila 38.nedēļa - bez īpašām pārmaiņām

Raksta attēls - Stabila 38.nedēļa - bez īpašām pārmaiņām Ekrānšāviņš no video

21.09.2018 / Parmuziku.lv

Arī šonedēļ Mūzikas Patēriņa Topa vietējo singlu sadaļas pirmajā vietā dominē "Zemes stunda", kā arī otrajā un trešajā vietā notikusi vien to īpašnieku apmainīšanās vietām.

Proti, prātnieku “Ogles” šoreiz ir trešajā, bet Bermudu Divstūra “Roku okeāns” attiecīgi otrajā vietā. Vēl varētu piebilst, ka Dona un Ozola leģendārais duets pakāpies par divām vietām un no sestās pozīcijas ierindojies ceturtajā.

Tikmēr kopējo singlu sadaļā vienīgā būtiskā pārmaiņa ir topa jaunpienācēja Egor Kreed dziesmas “Цвет настроения чёрный” ierindošanās trešajā vietā, aiz sevis atstājot Calvin Harris, Sam Smith, Jessie Reyez “Promises (with Sam Smith)” un “Zemes stundu”.

Albumu kopējās sadaļas pirmajā vietā joprojām Eminema “Kamikaze”, otrais – “zēns ar skārda bungām”, bet trešajā vietā ielekusi Ariana Grande ar “Sweetener”. Vai varam cerēt uz vietējā Grandes pielūdzēja Reika nākamo veltījumu krāšņajai dziedātājai?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!