Šodien sāk tirgot biļetes uz vienīgo “Prāta Vētras” koncertu Liepājā

Raksta attēls - Šodien sāk tirgot biļetes uz vienīgo “Prāta Vētras” koncertu Liepājā Publicitātes foto

15.11.2018 / Parmuziku.lv

“Prāta Vētras” menedžments apstiprina, ka “Prāta Vētras” mūzikas mīļotāji pirms nedēļas ar ovācijām uzņēmuši ziņu par grupas nākamās vasaras vienīgo koncertu Liepājā un ar nepacietību gaida biļešu tirdzniecības uzsākšanu šodien plkst. 10.00 interneta platformā www.ekase.lv, TK Spice informācijas centrā un koncertzāles “Lielais Dzintars” kasē Liepājā.

Iepriekšējās tūres koncerts Liepājā 2016.gada vasarā bija izpārdots tāpat kā “Skārda bungu tūres” noslēguma koncerts Mežaparka Lielajā estrādē šogad. Aicinām neatlikt biļešu iegādi uz vēlāku, jo uz koncertu Liepājas stadionā “Daugava”, kas tiek organizēts sadarbībā ar Liepājas pilsētu, būs pieejamas pavisam 28 000 biļešu. Pārdošanā būs stāvvietas, sēdvietas dažādās cenu kategorijās un biļetes fanu zonā.

Lai īsinātu laiku līdz nākamās vasaras 20.jūlijam, “Prāta Vētra” savu un klausītāju live (dzīvā izpildījuma) video bibliotēku papildina ar vēl vienu pasakainu atsauci uz “Skārda bungu tūri” - dziesmu “Pirmais Latvietis uz mēness”.

Šodien pie klausītājiem dodas arī “Skārda bungu tūres” Mežaparka koncerta ieraksts DVD formātā, kurš tagad pieejams www.ekase.lv un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās, bet koncertieraksta audio versija turpmāk būs pieejama visās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās. Jaunumiem seko līdzi  “Prāta Vētra” un “Brainstorm Management” sociālo tīklu kontos un mājas lapā www.pratavetra.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!