So Lucid Electric Feel izdevusi otro albumu

Raksta attēls - So Lucid Electric Feel izdevusi otro albumu Publicitātes foto

25.07.2022

Mūsdienu psihedēliskā blūzroka grupa “So Lucid Electric Feel” laidusi klajā savu otro albumu “Social Mindscream”.

Kā jau liecina jaunā veikuma nosaukums, albumā uzburtas ainas, kurās pēc mīlestības un sabiedrības izsalcis prāts izpaužas dažādos veidos un raksturos. 

“Albums ietver abas puses – gan fantāziju, gan realitāti, neatkāpjoties no iespējas radīt savu māksliniecisko rokrakstu,” saka grupas vokālists un ģitārists Uvis Gailis. “Skaņdarbu stāsts vijas caur motivācijas un rutīnas labirintiem, tomēr spēj atveidot vairākas emocijas. Mūsu dziesmas ļauj vaļu katra paša iztēlei un sniedz iespēju atrast vairākas identitātes.”

Albums tapis “Siguldas Skaņu Studijā” sadarbībā ar “Latvian Blues Band” basistu Mārci Kalniņu, kurš ir arī jaunā muzikālā materiāla skaņu inženieris, kā arī gala miksa un māsterversijas radītājs.

“So Lucid Electric Feel” ir 2015. gadā Siguldā dibināts trio, kurā savas muzikālās prasmes apvienojuši vokālists un ģitārists Uvis Gailis, basists Kristaps Sproģis un bundzinieks Raitis Kalniņš. Pirms pāris gadiem grupa izdeva debijas albumu “We’re All Connected”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!