Silts džezs un psihedēlija. Noklausies pašmāju grupas The Pink Elephant jaunāko mūziku!

Raksta attēls - Silts džezs un psihedēlija. Noklausies pašmāju grupas The Pink Elephant jaunāko mūziku! Foto: Publicitātes foto

22.04.2015 / Antra Bērtule

Lieciet matos savus ziedus no Kalifornijas, hipiju psihedēlija ir atgriezusies šodienas skaņās. Pašmāju jaunā grupa The Pink Elephant aprīļa beigās sola jaunu ierakstu Mellowing.

Jauno ierakstu varēsi noklausīties jau no 28. aprīļa, kad klubā Vest grupa prezentēs albumu Mellowing.

Grupu 2013. gadā izveidoja Edvards Broders (ģitāra, balss; pirms tam spēlējis grupā The Moonhouse), Alberts Levics (basģitāra, balss; pirms tam spēlējis grupā Rebel Riot), Rūdolfs Ozols (ģitāra, balss; spēlējis grupā MonkeyRocks, pašlaik spēlē Pyro Trees) un Kalvis Sležis (bungas, balss; spēlē grupā Bunch of Gentlemen, spēlējis arī projektā Nelaiķa Pavadonis).

Grupas dalībnieki atzīst, ka džezs un psihedēliskais roks viņiem ir tuvs, no kā tad arī smēlušies ietekmes jaunajam ierakstam.

Par albuma ideju savā Facebook vietnē puiši saka: "Kas tas ir - mellow? Kaut kas sulīgs, garšīgs, patīkams, baudāms kā jūnija saulē piebriedusi zemene, bet mellowing līdz ar to apzīmē šo tapšanu sulīgam, garšīgam, patīkamam, baudāmam. Tāds ir bijis albuma rakstīšanas process, un tā, cerams, jutīsieties arī jūs, to klausoties - gaismas un siltuma pielieti."

 

Tev patiks The Pink Elephant, ja klausies:

Grizzly Bear

 

Mac DeMarco

 

Unknown Mortal Orchestra

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!