Shipsea plates atklāšana Karla fon Stricka villā

Raksta attēls - Shipsea plates atklāšana Karla fon Stricka villā Publicitātes foto

07.12.2015 / Aiga Leitholde

Tagad mums ir par vienu skaistu plati un jaunu kultūras vietu vairāk!

 Dienu pirms Shipsea 11 kamerkoncertu sērijas sākuma, savu mazo solo platīti SHIPSEA  ar dziesmām "Mežaparks", "Citu vārdi" un "Taviem ceļiem" klausītājiem nodeva Jānis Šipkēvics, joprojām grupas "Instrumenti" dalībnieks.

Es jūtu patīkamu izaicinājumu. Šie koncerti atšķiras no iepriekšējiem, jo koncerta būtisku daļu vēlos atstāt nezināmajam. Tāpēc katrs koncerts arī programmas ziņā būs atšķirīgs, īpaši pietuvojoties Ziemassvētkiem.

atzīst mūziķis.

Šobrīd uz Shipsea kamerkoncertiem ir pieejamas biļetes vien uz  21. un 28. decembri.

Savukārt kluba "Piens" saimnieks Mārtiņš Mielavs pastāstīja, Kristiana Karla fon Stricka villā, ir veikti tīrības darbi un viss nepieciešamais pamatvajadzību nodrošināšanai:

 Šī būs vieta maziem kamerkoncertiem, jo vairāk par četriem cilvēkiem uz skatuves neuzkāpt. Vēl jāņem vērā, ka pāri ielai dzīvo kaimiņi. Ja būs vēlēšanās, šī būs telpa izstādēm vai teātra izrādēm. Šī māja prasa cieņu!

 Decembrī šeit tiks aizvadīti 11 Shipsea kamerkoncerti, notiks Ziemassvētku tirdziņš un melomānu eglīte. Galu galā gada nogalē sagaidīts arī Jaunais 2016. gads! Jaungada svinības būšot vienīgais izņēmums, kad Kristiana Karla fon Stricka villā notiks diskotēka. Šogad pasākuma tēma būs "Aristokrātu balle" - mazliet pārmērības, šika un kiča. Spēlēs labākie dīdžeji un Domenique Dumont.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!