„Sansusī” Vakars Rīgā V – Radiohead gundegās.

Raksta attēls - „Sansusī” Vakars Rīgā V – Radiohead gundegās. Publicitātes foto

24.05.2018 / Parmuziku.lv

„Tu jau zini Kur” (Tallinas ielā 10) 25.maijā notiks piektais „Sansusī” vakars Rīgā.

Viesus festivāla Rīgas filiāle gaidīs no plkst. 19.00. Koncertā tiksimies ar pagājušā gada festivāla dalībnieci franču soprānu Lea Trommenšlāgeri (Léa Trommenschlager), kura sadarbosies ar šī brīža vienu no redzamākajiem ģitāristiem Matīsu Čudaru. Duets savā interpretācijā piedāvās Klaudio Monteverdi, Džona Keidža, franču šansonu un Radiohead mūziku, kā arī M. Čudara „(pus)jaundarbu”.

Pirmo reizi „Tu jau zini Kur” arī sapņaina dejas kolāža par dzīvi Ranunculus („Gundega”) zviedru dejotājas Danielas Ēriksones (Daniella Erikssone) izpildījumā. Pianistu kautiņā šoreiz satiksies Platons Buravickis un Ēvalds Lazarēvičs, savukārt 20 min disko Toma Auniņa vadībā.

Biļetes uz „Sansusī” vakaru 10,00 - 12,00 euro un ir iegādājamas šeit, kā arī koncerta norises vietā. Piektais festivāls „Sansusī” Aknīstes novada brīvdienu mājas „Susēja” notiks no 10. līdz 12. augustam. Biļetes uz festivālu un koncertu nopērkamas interneta vietnē sansusi.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!