Sākas „Muzikālās bankas 2021” fināla balsojums par gada vērtīgāko dziesmu

Raksta attēls - Sākas „Muzikālās bankas 2021” fināla balsojums par gada vērtīgāko dziesmu Foto: Andrejs Strokins

05.01.2022

Līdz 17. janvārim 25 fināla dziesmas vērtē klausītāji un Muzikālās bankas žūrija, bet no 18. līdz 25. janvārim balsojums turpināsies vairs tikai par 15 klausītāju iemīļotākajām dziesmām. Balsošana notiek mājaslapā muzikalabanka.lv. Gada vērtīgāko dziesmu noskaidros klausītāju balsojums „Muzikālās bankas 2021” apbalvošanas ceremonijas laikā, kas notiks 29. janvārī plkst. 21.00 Latvijas Radio 2 un LTV1 tiešraidē no Daugavpils Olimpiskā centra.

“Lai gan 2021. gads pagājis dažādu ierobežojumu zīmē, un kultūras dzīve bijusi izaicinoša, tomēr tas nav traucējis mūziķiem radoši izpausties. Iesniegto dziesmu daudzums un mūziķu veikums patiesi iedvesmo, un ir patiess prieks, ka šogad varēsim atkal atgriezties koncertšovā Daugavpils Olimpiskajā centrā,” stāsta Latvijas Radio 2 direktors Kaspars Mauriņš.
 
Apkopojot gada rezultātus, „Muzikālās bankas 2021” fināla balsojumā no 142 pieteiktajām dziesmām iekļuvušas šādas 25 dziesmas:
ACIS SĀĻAS – Aminata
ASARAS ACĪS – Markus Riva
DIV’ SVECĪTES – Jauno Jāņu Orķestris
ES TĀ JŪTOS – KATŌ & ZeBrene
FREONA MEITENE – Bermudu Divstūris
KARUSEĻI – Prāta Vētra
LAI TOP – Olga
LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ – Astro’n’out
LIMUZĪNS UZ KRĪTA – Citi Zēni
LŪDZU NEAIZEJ – ArtifexLV un Jānis Stībelis 
NEPRĀTĪGA DOMA – Laika Upe
PARAKSTS – Instrumenti
PIEDOŠANA – Prāta Vētra, Dons, Intars Busulis
PLĀKSTERIS – Singapūras Satīns , pied. Samanta Tīna
PROM – MARTA & Patrisha
SAVĒJAIS – Lauris Reiniks & Alise Haijima
SĀKAM NO JAUNA – Marta Ritova & Ozols
SEKO SAULEI – Andris Ērglis un Antra Stafecka
ŠAMANIS – Aija Andrejeva & ZeBrene
TAS RAKSTĪTS DEBESĪS (PIENA CEĻŠ) – Dons
TĀLĀK JĀIET – Dārta Stepanova, pied. DAGAMBA
TIKAI ROMĀNS – Samanta Tīna
TU MAN ESI  - Ivo Fomins  
TUR, KUR DIEVA KAMANAS SLĪD – Prāta Vētra, pied. Tautumeitas
VAI – Intars Busulis, Abonementa orķestris, GG choir
 
Muzikālās bankas 25 fināla dziesmas, līdztekus klausītāju balsojumam, vērtē arī neatkarīga un starptautiska žūrija, kurā piedalās dziedātāja Marija Naumova, Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs un galvenais diriģents Ainārs Rubiķis, komponists un džeza pianists Kristaps Vanadziņš, dziedātājs Jānis Strazdiņš, mūziķis un dziesmu autors Kārlis Kazāks, dziedātāja un vokālā pasniedzēja Annija Putniņa, operdziedātājs Mihails Čulpajevs, mūzikas menedžmenta kompānijas Every Little Thing vadītāja Guna Zučika, Zviedrijas vecākās mūzikas ierakstu kompānijas Dead Frog Records dibinātājs, starptautiskās tiešsaistes radio stacijas Cashbox Radio īpašnieks Peter Astedt, ierakstu izdevniecības un mūzikas menedžmenta kompānijas Mamazone Records dibinātājs, Ungārijas Neatkarīgo mūzikas izdevēju asociācijas prezidents Zsolt Jeges.
 
Par savu mīļāko kompozīciju var balsot reizi dienā www.muzikalabanka.lv. Klausītāji un žūrija noteiks tās 15 dziesmas, par kurām turpināsies izšķirošais balsojums, izvirzot gada vērtīgāko dziesmu. Tieši šīs kompozīcijas būs dzirdamas „Muzikālās bankas 2021” noslēguma koncertšovā 29. janvārī tiešraidē Latvijas Radio 2 un LTV1 no Daugavpils Olimpiskā centra.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!