Rutulim ir sava dievgosniņa

Raksta attēls - Rutulim ir sava dievgosniņa Publicitātes foto

19.06.2018 / Parmuziku.lv

Šī gada aprīlī tika publiskots pirmais singls “Man nav žēl (Dziesma par Ērikonkuli)” no topošā Normunda Rutuļa solo albuma, kurā būs apkopotas 12 jaunas maestro Raimonda Paula dziesmas.

Lai noteiktu, kura no topošā albuma dziesmām jāpublicē nākamā, sociālajā vidē tika sarīkota aptauja, viedokli jautājot sabiedrībai. No trim piedāvātajām jaunajām dziesmām klausītāji priekšroku deva dziesmai ar Jāņa Petera vārdiem “Atskrien raiba dievgosniņa”.  

Normunds Rutulis:Pauls man teica: “Tu tur ar to elektroniku daries, ņem un ieraksti vienu tādu dziesmu tautai!” – es tā arī izdarīju!

Raimonds Pauls:Vasarā cilvēki grib izklaidēties un nelauzīt galvu par problēmām. Tāpēc arī tapa šī dziesma ar Petera vārdiem. Nezinu, ko tieši Peters ar šiem dziesmu vārdiem vēlējies pateikt, bet ir sanācis gan dikti indīgi, gan dikti priecīgi vienā laikā!

Lotars Lodziņš un Jānis Kalve:Esam gandarīti par tādu iespēju kopā strādāt ar Maestro dziesmām. Dzirdējām, ka viņš sev raksturīgajā ironiskajā attieksmē esot norūcis, ka esot sanācis tīri labi! Par ko mēs arī visvairāk priecājamies!

Topošā albuma ierakstos savu roku pielikuši arī taustiņinstrumentālists Kārlis Indrišonoks, mūziķis Normunds Jakušonoks, dziedātājas Rūta Dūduma un Anmary, kā arī repa meistars Mixmaster AG.

Albums klajā nāks 2019.gada pavasarī, kam sekos koncerttūre tā paša gada septembra un oktobra mēnesī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!