Ron the Star albuma Make a wish prezentācijas koncerta video

Raksta attēls - Ron the Star albuma Make a wish prezentācijas koncerta video Publicitātes foto

16.09.2015 / Parmuziku.lv

Lai gan Ronalda Zvaigznes jeb Ron the Star albums Make A Wish iznāca jau 2014.gadā, mūziķis uzreiz pēc tā iznākšanas devās Eiropas tūrē un albuma prezentācija Latvijā notika tikai šajā gadā.

2015. gada vasarā Ron the Star prezentēja albumu Latvijas Pirmajā Rokkafejnīcā kopā ar grupu Cacophonics, komediantu Denisu Tulpi un DJ Pasaku.

Mūziķis informēja, ka šobrīd skatāmi trīs video klipi no albuma Make a Wish prezentācijas koncerta.

Siesta + Just Believe

Long Way

This is me

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!