Reperi rolands če un antikvariāts piedāvā jaunu dziesmu “Vai Atceries”

Raksta attēls - Reperi rolands če un antikvariāts piedāvā jaunu dziesmu “Vai Atceries” Ekrānšāviņš

13.09.2017 / Parmuziku.lv

Abu izpildītāju sadarbība aizsākusies aptuveni pirms diviem gadiem, kad tika likti pamati rolanda če albuma “NIMFO” veidošanā.

Šis ir pirmais oficiālais vētnesis topošajam kopprojektam, kas dienas gaismu ieraudzīs nākamgad. Dziesmas teksta autori ir rolands če un antikvariāts, kurš tandēmā ar savu brāli, bītmeikeri kayjay, ir arī atbildīgs par darba muzikālo pusi. Videoklipa operators ir Ralfs Bikavnieks, savukārt tā montāžā un pēcapstrādē piedalījies arī rolands če.

Audio versija ir jau pieejama visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!