Rockabilly grupa “The Swamp Shakers” laiž klajā savu debijas mūzikas albumu “Don’t Wanna Miss”.

Raksta attēls - Rockabilly grupa “The Swamp Shakers” laiž klajā savu debijas mūzikas albumu  “Don’t Wanna Miss”. Publicitātes foto

23.09.2019

The Swamp Shakers albuma prezentācija paredzēta 23. Septembrī, Hanzas peronā, KIT 2019 pasākuma ietvaros,.

Grupas kontrabasiste Anna Andersone stāsta: „Šis albums nav kaut kas mākslīgs, bet gan mūsu mīlestība pret mūziku, labs garastāvoklis, iespaidi, domas, vēlme ieraudzīt dzīves labākās puses, vēlme dzīvot un saglabāt to foršu prieka sajūtu un labu garastāvokli, kas mūs pašus pārņem, spēlējot šo mūziku.”

„Obligāti jāpasaka pateicība pelnīti nosauktajam rokenrola karalim Pitam Andersonam, kurš izveidoja mūsu grupu, un noticēja, ka varam, jo bez Pita mūsu ceļš būtu daudz garāks. Tā bija liela laime un veiksme spēlēt kopā ar tādu rokenrola leģendu. Ar šo albumu pateicamies gan Pitam, gan savām ģimenēm, gan visiem faniem, kuri vienmēr mūs ir atbalstījuši un turpina to darīt,” saka grupas bundzinieks, vokālists un albuma skaņu režisors Kārlis Paukšte.

Mūzikas albums aizskar tādas tēmas kā mīlestība, kaisle, draugi, skaistas meitenes un skaistas mašīnas, bezrupīgs zelta laiks, tāds īss zelta moments vēsturē, kad cilvēku vēlmes bieži sakrita ar iespējām. Beigu beigās visa pasaule grozas ap šīm vienkāršajām tēmām, kas ir visa pamats. Tā rādas rokenrols, un tā rādas arī šis albūms, apvienojot 50. gadu rockabilly, ritm-n-bluza, rokenrola, svinga mūzikas stilus un kaut ko no mums pašiem. Tā ir šodiena, ar tās enerģiju un interesi pret dzīvi, bet nedaudz ar 50. gadu romantikas pilieniem.

Rockabilly trio The Swamp Shakers veido Anna Andersone, Kārlis Paukšte un Mārcis Liepiņš. Grupa aktīvi uzstājas daudzos Rockabilly festivālos, kā arī tiek aicināti uz Blues un Jazz festivāliem visā Eiropā. Pēc 3 gadu kopā spēlēšanas nolēma doties studijā, lai ierakstītu oriģiniālskaņdarbus, kā arī dziesmu kaverversijas savos aranžējumos. Mūzikas albums sastāv no 17 dziesmām, 8 oriģināldarbi un 9 kaverdziesmas, un 2 oriģināldziesmas singla vinila platītē. Šis unikālais CD diska un 7” vinila platītes komplekts ir ne tikai pievienotā vērtība mūzikas mīļotājiem, bet gan simbolisks veids kā The Swamp Shakers prezentē Rockabilly mūzikas stilu mūsdienās. Grupa izrāda cieņu mūzikas vēsturei un tajā pašā laikā aicina klausītāju jaunā mūzikas ceļojumā ar svaigām un piedzīvojumiem bagātām emocijām.

„Don’t Wanna Miss” digitālā formātā iespējams iegādāties Bandcamp, bet noklausīties to var arī Spotify, YouTube, Deezer, kā arī citās populārās straumēšanas vietnēs! Fizisku albuma kopiju, kā arī kreklus un citus aksesuārus ir iespējams iegādāties tiešsaistē, kā arī, protams, grupas koncertos. The Swamp Shakers albuma prezentācija paredzēta 23. Septembrī, Hanzas peronā, KIT 2019 pasākuma ietvaros, savukārt tuvākie koncerti ir 26. septembrī folkklubā „Ala” un 5. oktobrī pasākumā „Eat, Drink, Swing” Centrālajā gastro tirgū. Pārējās aktuālās uzstāšanās vietas var atrast, sekojot līdzi sociālajos tīklos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!