"Rihards Lībietis Orchestra” piedāvā savu versiju populārā seriāla “Troņu spēle” tituldziesmai

Raksta attēls - "Rihards Lībietis Orchestra” piedāvā savu versiju populārā seriāla “Troņu spēle” tituldziesmai Publicitātes foto

15.04.2019 / Parmuziku.lv

Akustiskās pasaules mūzikas apvienība “Rihards Lībietis Orchestra” nākusi klajā ar savu versiju populārā seriāla “Troņu spēle” ("Game Of Thrones") skaņu celiņam. Skaņdarbs fiksēts noskaņas pilnā videoklipā, kas tapis Siguldas pils kompleksā, pašai grupai tērpjoties viduslaiku tērpos.

“Rihards Lībietis Orchestra” klausītājiem piedāvā šo dziesmu un video kā pateicības veltījumu visiem, kuri iesaistīti seriāla veidošanā. Grupas dalībnieki ir seriāla “Troņu spēle” cienītāji jau gandrīz no pašiem tā pirmsākumiem un ilgstoši seko līdzi seriāla aktualitātēm.

“Jau ilgus gadus kopā ar grupas čellisti apbrīnojam seriāla skaņu celiņu, kas noteikti ir liela daļa šova fenomena pamata. Tā ir reizē spēcīga, saviļņojoša, un arī apbrīnojami jutekliska. Ir liels prieks, ka beidzot radās iedvesma un laiks izrādīt cieņu šīs mūzikas autoram Ramin Djawandi un izstrādāt šo versiju mūsu grupai raksturīgajā skanējumā,” stāsta Rihards.

Dziesmas ieraksts tapis studijā kopā ar skaņu inženieri Tomu Lismentu, savukārt video uzņēmis Reinards Blicsons. Grupa tērpusies deju grupas “Ballare” tērpos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!