“Rīgas Modes” izziņo koncertu kultūras centrā “Noass”

Raksta attēls - “Rīgas Modes” izziņo koncertu kultūras centrā “Noass” Publicitātes foto

08.09.2020

Par godu aizejošajai vasarai grupa “Rīgas Modes” šo sestdien, 12. septembrī, uzstāsies peldošajā kultūras un mākslas centrā “Noass”.

Grupa šobrīd strādā pie jauna ieraksta un koncertā sniegs ieskatu arī savā jaunajā materiālā. Līdz šim “Rīgas Modes” publiskojuši trīs dziesmas no topošā ieraksta: “Savvaļas Zirgi”, “Mēs Braucām Visu Nakti” un pavisam nesen arī savu jauno singlu “Dejot Vienatnē”. Pirms koncerta ar DJ setu uzstāsies radio ētera personība Maija Rozīte.

“Vasara vienmēr beidzas pārāk ātri, tāpēc mēs vēlējāmies mazliet pagarināt šīs sajūtas un sagādāt vēl vienu vakaru, ko pavadīt ar saviem draugiem un skaistiem svešiniekiem,” uz koncertu aicina grupas dalībnieki.

Kultūras un mākslas centrs “Noass” atrodas Rīgā, AB Dambī 2. Biļetes uz koncertu ir iegādājamas vietnē “Ticketshop.lv”. Cena iepriekšpārdošanā 5 eiro, bet pie ieejas 7 eiro. Vietu skaits koncertā ir ierobežots.

Līdz šim ”Rīgas Modes” ir izdevuši divus ierakstus - savā vārdā nosaukto EP, kā arī albumu ”Fantastiski”, kas saņēmis Zelta Mikrofonu kā labākais popmūzikas ieraksts un Austras balvu, kas tiek pasniegta pašmāju labākajam ierakstam mūzikas kritiķu vērtējumā.

”Rīgas Modes” ir: Kalvis Bormanis (vokāls), Reinis Papulis (ģitāra), Anete Stuce (taustiņinstrumenti), Andris Apīnis (bass) un Mareks Ameriks (bungas).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!