Rīgā uzstāsies izcilā bundzinieka Džodžo Maijera projekts "NERVE"

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies izcilā bundzinieka Džodžo Maijera projekts "NERVE" Publicitātes foto

20.04.2017 / Parmuziku.lv

10. Maijā, Palladium Riga ar savu vienīgo koncertu Ziemeļeiropā un Austrumeiropā uzstāsies grupa "NERVE", 2017. gada pavasara tūres ietvaros. Koncertu iesildīs pavisam jauna pašmāju grupa ''Reactive Beats''.

"NERVE"  ir izcilā bundzinieka Džodžo Maijera projekts, kas attīstījās no leģendārās pasākumu sērijas ''Prohibited Beatz'' 90to gadu beigās Ņujorkā. Sākotnēji tā bija platforma eksperimentālai sadarbībai starp dīdžejiem, vizuālajiem māksliniekiem un publiku. Šis kolektīvs laika gaitā izveidojās par labi noslīpētu grupu kas pavisam jaunā veidā miksēja programmētās elektroniskās mūzikas stilus ar improvizāciju starp vairākiem mūziķiem.

Formāta ietvaros grupa asimilēja plašu spektru elektroniskās mūzikas stilu, sākot no old-school jungle, dubstep, glitch beats, līdz minimal, tech house u.c. Tā rezultātā grupa iepazīstināja elektroniskās mūzikas auditoriju ar improvizētu mūziku, nesot līdzi džeza improvizācijas tradīcijas, pulsējošos ritmus un tā stilistisko evolūciju digitālajā laikmetā. Tajā pašā laikā tā iemeso sevī rock’n’roll esenci – labi pavadīt laiku un parādīt vidējo pirkstu visiem, kas pret šo procesu iebilst un kam ar to ir problēmas.

"NERVE" atkārtoti izaicina attiecības starp cilvēka radošumu un digitālo tehnoloģiju un ir radījusi jaunu formu muzikālai izpausmei, kas ir pavisam unikāla šobrīd pasaulē. Galvenais mērķis ir autentiska 21. gadsimta mūzika.

2017. gadā grupas sastāvu veido: Džodžo Maijers: bungas,Džons Deiviss: bass, Džeikobs Bergsons: taustiņinstrumenti un sintezatori, Ārons Nevezī: Skaņa un audio manipulācijas. Šī gada aprīlī iznācis jaunais albums "Nerve", kā arī dokumentālā filma ‘’Changing time’’ par Džodžo Maijeru (Jojo Mayer).

Vairāk informācijas: http://nerveriga.lv, biļetes pieejamas Biļešu servisa tīklā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!