Rīgā tiks organizēts Mūziķu labdarības skrējiens

Raksta attēls - Rīgā tiks organizēts Mūziķu labdarības skrējiens

26.07.2022

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” šī gada 17. septembrī, plkst. 11:00 Rīgā pie Māras dīķa organizē labdarības pasākumu- "Mūziķu skrējiens 2022". Pasākuma mērķis ir popularizēt skriešanu un rosināt sabiedrības interesi par veselīgu un sportisku dzīvesveidu, iesaistot radošās industrijas pārstāvjus, kā arī nodrošināt finansējumu psihologu un psihoterapijas konsultāciju sniegšanai mūziķiem.

Skrējiena dalības maksa un pasākuma laikā saņemtie ziedojumi nonāks “Fondā Līdzskaņa”, kas novirzīs saņemtos līdzekļus psiholoģiskās palīdzības sniegšanai mūziķiem.

“Mūziķu skrējienā 2022”, aicinām piedalīties mūziķus un radošās nozares pārstāvji, kā arī ikvienu interesentu kas vēlas atbalstīt "Fonds līdzskaņa" iniciatīvu.

Skrējienam pieejama distance ar kopējo garumu 5,2 km, katrs skrējiena dalībnieks, kas veicis iepriekš norādīto distanci, par dalību saņem piemiņas medaļu.

 Lai pieteiktos dalībai skrējienā, aicinām doties uz "Fonds līdzskaņa" mājaslapu https://www.lidzskana.lv/veikals/merkziedojums#veikals

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!