RIGA Reggae pret karu Pasaulē arī krievu valodā

Raksta attēls - RIGA Reggae pret karu Pasaulē arī krievu valodā Publicitātes foto

07.02.2018 / Parmuziku.lv

Grupa RIGA Reggae laidusi klajā dziesmu Восстаньте, kas ir apvienības konkursa Supernova 2018 dziesmas Stop The War U2 versija krievu valodā.

Mūziķi skaidro, ka  jaunā dziesma ir atgādinājums visai cilvēcei par to, kas patiesi ir svarīgs - draudzība, mīlestība, līdzcietība un cilvēcība. “Tāpēc lūdzam, apturiet karu, kas ir ielauzies mūsu valstīs, kontinentos un pasaulē, sirdīs un prātos! Ticam, ka cilvēcība un taisnīgums vienmēr uzvarēs. Mūsu rokās ir stiprākais zobens pasaulē – vārds.  Un vārds, tās ir mūsu dziesmas,” tā RIGA Reggae līderis un viens no dziesmas autoriem  Horens Stalbe.

Par godu Latvijas simtgadei, dziesma ierakstīta trīs valodās. Tas darīts ar mērķi saliedēt mūsu daudznacionālo valsti vienotai, virzībai un izaugsmei. “Lai divi piedzīvotie kari, trimda un barikādes atgādina par mūsu vēlmi dzīvot mierā, brīvībā un bez apspiestības,” skaidro H.Stalbe. Jau tuvākajā laikā plašākai publikai būs dzirdama dziesmas versija gan latviešu, gan krievu valodā.

Dziesmas Stop the War U2 mūzika tapusi sadarbojoties RIGA Reggae dalībniekiem H. Stalbem un Renartam Braufmanim ar mūziķiem - domubiedriem Mārtiņu Burkevicu un Vladimiru Eglīti. Teksta autors visās trīs valodās ir galvenais dziesmas idejas ģenerētājs H. Stalbe. Savukārt, par videovrsiju rūpējies grupas nu jau ilggadējais sadarbības partneris, ko paši mūziķi sen jau pieskaitījuši savam pulkam, Ēriks Saksons. Viņš plašāk zināms arī kā Chaula.tv programmu direktors. 

Ar dziesmu Stop the War U2 apvienība RIGA Reggae startē dziesmu konkursā Supernova. Grupas iznāciens konkursa pusfinālā notiks 10. februārī. 

Jau 10. februārī RIGA Reggae kāps uz Supernova 2018 skatuves. Konkursa pusfināls būs redzams arī televīzijas kanālā LTV1. Savukārt, 2. februārī ansamblis dziesmas video klipu latvieši valodā, prezentēs klubā Četri balti krekli, Rīgā.

“Bet nāks laiks, kad ne tauta ar tautu karos, bet visas kopā pret tumsu, tad nāks jauni laiki!” A. Pumpurs (eposs Lāčplēsis)

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!