Rick Feds ASV gūst ievērojamus panākumus

Raksta attēls -  Rick Feds ASV gūst ievērojamus panākumus Publicitātes foto

06.04.2018 / Parmuziku.lv

Talantīgais latviešu mūziķis un producents Rick Feds aizvadījis veiksmīgu ASV koncerttūri - viņš kļuvis par bungu un perkusiju ražotāju Pearl Drums pārstāvošo mākslinieku un pārsteidzis festivāla SXSW auditoriju ar futūristisku performanci.

Rick Feds atpazīstamību ieguvis kā viens no pasaulē vadošajiem ''Ableton PUSH'' māksliniekiem. Izmantojot tehnoloģiju piedāvātās iespējas, mūziķis rada novatoriskus, virtuozus un interaktīvus priekšnesumus, kurus novērtē gan mūzikas-mākslas festivāli, gan tādas kompānijas kā Apple, Samsung, BMW un Volkswagen. 

Saņemtā starptautiskā ievērība šī gada Februārī deva iespēju Rick Feds doties pašam savā ASV koncerttūrē, skatuvi nedalot ne ar vienu citu mākslinieku. ASV koncerttūres ietvaros viņš aizvadīja 9 koncertus, uzstājoties Ņujorkā, Filadelfijā, Vašingtonā, Ostinā, Nešvilā un Ņuorleānā.  Sapņa piepildījums mūziķim bija uzstāšanās Ņujorkas klubā “The Cutting Room”. Klubs izceļas ar greznu interjeru un iespaidīgu māksliniecisko programmu. Tur uzstājušies tādi mākslinieki kā Deivids Bovijs, Stings, Džons Maijers, Lady Gaga. 

Kad Rick Feds tūre bija jau pusē, viņu uzrunāja prestižais bungu un perkusiju ražotājs Pearl Drums, piedāvājot mūziķim sadarbību. “Uztaisīju promo video viņu jaunajām elektriskajām bungām un kopā strādājām arī pie jaunas Midi Mallet Station izveides. Noslēdzām oficiālu sadarbības līgumu un tagad esmu Pearl Drums mākslinieks, “ saka Rick Feds. 

 

Kā nākamie Rick Feds sadarbību piedāvāja festivāls “South By Southwest” (SXSW), kas ikgadēji kopā pulcē gan pasaulē labākos mūziķus, gan mūzikas tehnoloģiju ražotājus. SXSW ietvaros mūziķis uzstājās tandēmā ar vizuālo mākslinieku Mārtiņu Dāboltiņu.

“SXSW mēs nebijām kā dalībnieki. Mēs tikām noalgoti, lai uztaisītu audiovizuālu performanci SPLASH un TECH CRUNCH organizētā pasākumā. Tika uzliktas 2 LED sienas, gaismas, lai viss norisētu pēc mūsu iecerēm. Izveidojām 3D REACTIVE vizuālo šovu, kāds nav piedzīvots uz šīs planētas!”

 

Tuvākie Rick Feds solokoncerti plānoti jau šajā sestdienā, 7. aprīlī, Igaunijā festivāla Tallinn Music Week ietvaros.  Jūnijā mūziķis izdos savu pirmo albumu un šajā vasarā uzsāks pasaules koncerttūri. 

Plašāka informācija atrodama Rick Feds mājaslapāFacebook un Instagram

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!