Reperis Zirnis pārsteidz ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Reperis Zirnis pārsteidz ar jaunu dziesmu Publicitātes foto

14.04.2022

Viens no Latvijā labākajiem brīvrunātājiem nāk klajā ar pavasarīgu singlu “Gatavs”. Tas ir personīgs stāsts par cīņu ar solījumiem, termiņiem un apkārtējo gaidām.

“Dziesma ir sveiciens visiem maniem prokrastinētajiem klausītājiem. Jo īpaši tiem, kuri cenšas žonglēt profesionālo, radošo un sociālo dzīvi mūžīgā cīņā ar termiņiem. Pat rūpīgi plānojot dzīvi,

gadās “iešaut sev kājā”. Padodoties impulsam, radās dziesma, kas caur iekšējo monologu dod ieskatu radošajā procesā un atbildi biežajam jautājumam “Kad būs gatavs?”,” stāsta autors Zirnis.

 Dziesma ierakstīta 2022. gada aprīlī “Kreisā Krasta” studijā. Par ierakstu un apstrādi atbildīgs Ingus Šusts (Punkts Uz I), vizuālo noformējumu veidoja Katrīna Megija Deičmane (Art by Megi).

Zirnis, īstajā vārdā Arvis Zirnītis, ir zināms ar dalību un uzvaru “Ghetto Games” rīkotajā brīvrunu batlā “Štuka par bazaru”. Kopš 2017. gada ir viens no Latvijā pirmā repa improvizācijas teātra “Brīvrunu Projekts” vārda meistariem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!