Reperis Nātre izdod albumu “Dimensijas”

Raksta attēls - Reperis Nātre izdod albumu “Dimensijas” Publicitātes foto

09.08.2022

Viens no Latvijas hip hop mūzikas žanra veterāniem – reperis Nātre – klausītāju vērtējumam nodevis savu jauno albumu “Dimensijas”. Albumā iekļautas 10 mūziķa radītās dziesmas, ko pats mākslinieks raksturo kā hip hop tiem, kuri repa mūzikā novērtē labu saturu un tehnisko izpildījumu.

Nātres albums tapis pēdējā pusgada laikā un tajā ir tikai viens viesmākslinieks - hip hop kolektīva “Avangards” jaunais dalībnieks Brālēns. Muzikālo pavadījumu albumam radījuši vairāki producenti - Jackpot, KATTAPULT, Jezups no  Ausmeņa Records, kā arī pats reperis Nātre.

“Šim albumam nav ne dzelžaina koncepta, ne konkrēta vēstījuma pie kā es pieturētos. Radot dziesmas šim albumam, es gāju tur kur mani veda plūsma! Varu teikt, ka šajā albumā hiphops ieturēts tā labākajās tradīcijās un tie kas meklē labas rindas un labu stila izjūtu repmuzikā nebūs vīlušies,” norāda Nātre, kurš savas tiešās attieksmes un rīcības dēļ pašmāju hip hop mūzikā tiek dēvēts par hiphopa "panku".

Nātre (īstajā vārdā Jānis Dzenuška) ir latviešu reperis. Viens no apvienības “Kreisais Krasts” un “Pionieri” aizsācējiem. Nātre ir darbojies arī projektā “Savs i Savs”, bet šobrīd Nātre pārstāv kolektīvu un leiblu “Avangards”. Nātre savu muzikālo darbību sācis tālajā 2003.gadā. Mākslinieks sadarbojies ar tādiem zināmiem izpildītājiem kā Ozols, Kurts, Džuzepe, ansis, Afu - Ra, Rolands Če, Skutelis u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!