Reperis Ipstens Kūns izdod videoklipu dziesmai “Krasti” no sava jaunā albuma “Vienmēr sev”

Raksta attēls - Reperis Ipstens Kūns izdod videoklipu dziesmai “Krasti” no sava jaunā albuma “Vienmēr sev” Foto: Artūrs Valdmanis

28.10.2019

Ipstens Kūns (īstajā vārdā Artūrs Jenots) izdod savu ceturto studijas albumu “Vienmēr sev”. Divi iepriekšējie mūziķa albumi “Atmoda” (2017) un “Zvēri” (2018) bija dzejas un elektroniskās mūzikas apvienojums, taču “Vienmēr sev” ir ietērpts repa formātā.

“Dziesma “Krasti” apraksta un simbolizē tos manus dzīves posmus, kuros sanāk iestrēgt. Pat esot iedvesmotam un pilnam enerģijas, ar to mēdz nepietikt, lai turpinātu iesākto ceļu vai uzsākt iet jaunus,” stāsta Ipstens Kūns.

 

Ipstens Kūns plašākai auditorijai kļuva atpazīstams ar savu dalību dzejas slamu pasākumos un, sadarbojoties ar indīpop grupu Franco Franco, izdodot dziesmu “Vadugunis” (2017), kuru producēja Arstarulsmirus. Kopš sava pirmā repa albuma “Maska” (2015) un, neskaitot “Vadugunis”, Ipstens Kūns nebija izdevis nevienu repa ierakstu.

“Ilgu laiku šaubījos par to, vai izdot “Vienmēr sev”. Šaubījos par tā kvalitāti, savām prasmēm. Taču albuma saturs man šķita vērtīgs, un vēlējos ar to dalīties. Blakus bija cilvēki, kas manas šaubas sadzirdēja un paskubināja šo darbu tomēr ierakstīt. Paldies viņiem par to! Tikai tagad saprotu, cik svarīgi bija šim darbam dot dzīvību,” savu jauno veikumu komentē Ipstens.

Ipstena Kūna albums “Vienmēr sev” klausāms visos mūzikas straumēšanas servisos,  video par albuma tapšanas aizkulisēm un dziesmas “Krasti” videoklipu var atrast Ipstena Kūna Youtube kanālā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!