Reperis E.V. izdod jaunu albumu “Smoke & Mirrors”

Raksta attēls - Reperis E.V. izdod jaunu albumu “Smoke & Mirrors” Publicitātes foto

28.01.2022

Apvienību “Kreisais Krasts” un “Brīvrunu Projekts” dalībnieks E.V. (īstajā vārdā – Kārlis Pauls Šēnhofs) 28. janvārī izdod jaunu soloalbumu “Smoke & Mirrors”. Albuma konceptuālajā saturā tiek aplūkotas tādas tēmas, kā eksistenciālisms, ticība, mūzika, atkarības, cilvēcīgums, morālās vērtības un tostarp daudzas citas tēmas.

“Šis albums ir kā sevis meklēšana pasaulē, kura ir pārblīvēta ar idejām – dažām ar spēcīgiem pamatiem, kur citām pamati ir tikai ilūzija. Kopsummā albumam ir četras konceptuālas nozīmes. Viena un visskaidrākā nozīme ir veltījums hip-hop mūzikai, jo tā man ir neatgriezeniski izmainījusi dzīvi. Cita nozīme ir par cilvēkam doto laiku uz šīs zemes, kas tiek nostādīts iepretim viņa izvēlēm, kā viņš to vēlās pavadīt, tādējādi izrādot savas prioritātes un vērtības tā procesa laikā. Tas ir viens liels stāsts, kuru caurvij idejas, kuras apguvu filozofijas studiju laikā, kad biju students Latvijas Universitātē. Ņemot vērā, ka es šo albumu veidoju ar piegājienu, ka tas ir mākslas darbs, atlikušās divas albuma nozīmes atstāšu klausītāja brīvās interpretācijas varā,”  E.V. komentē savu jauno albumu.

Māsklinieciskais piesitiens ir ne tikai dzirdams repera sešpadsmit dziesmu garajā albumā, bet arī novērojams albuma vizuālajā noformējumā, kuru veidoja autore Katrīna Megija Deičmane. Noformējuma vidū ir saredzama glezna, kuras autors ir repera E.V. vectēvs un prestižais māsklinieks, scenogrāfs un grāmatu ilustrātors Pāvils Šēnhofs (1924-2011), kura darbība ir cieši saistāma ar Latvijas Leļļu tēatri.

Starp albuma viesmāksliniekiem ir DJ Krii, DJ Vinvins, Mazais Zaļais, Krisy, Ods, Ieva Andersone, Ernests Aļļis, Oriole, PRGMAT, dotConcept u.c. Skaņas apstrāde un ieraksts tika veikts studijā pie repera rolanda če.

 E.V. ir 22 gadus vecs hip-hop mākslinieks no Ikšķiles / Ogres, kurš raksta un izpilda dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā. Viņš ir dalībnieks divās latviešu hip-hopa apvienībās – “Kreisais Krasts” un  “Brīvrunu Projekts”, kā arī aizsācējs kustībai “TimelessR.”, kas savā būtībā ir radoša komanda ar dažādiem pārstāvjiem. Savas gaitas mūzikā viņš uzsāka 2016.gadā, bet debijas albumu “Imperfect World” publicēja 2017.gadā (ierakstīts Dirty Deal Audio studijā). Sekojot šim projektam, nākamais publicētais albums bija “2018” (ieraksts – rolands če), ko pats E.V. vairāk dēvē par “dziesmu krājumu” nekā vienota koncepta ierakstu. Repera jaunākais albums “Smoke & Mirrors” (ieraksts – rolands če) izdots 28. janvārī, 2022.gadā. E. V. ir uzstājies vairākos pasākumos gan kā solo izpildītājs, gan arī ar iepriekš minētajām apvienībām. Koncerti notikuši gan mazākos klubos, gan lielākajos Latvijas festivālos, piemēram, “Positivus”, “SummerSound”, “Baldones Waterfest” u.c.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!