Repere BDM turpina izaicināt un izdod rotaļīgu singlu “Paņem mani”

Raksta attēls - Repere BDM turpina izaicināt un izdod rotaļīgu singlu “Paņem mani” Foto: Matīss Kļaviņš

12.04.2022

Liekot termometra stabiņam Latvijā pakāpties pārdesmit grādu augstāk, pašmāju repere BDM izdevusi jaunu un iztēli rosinošu singlu “Paņem mani”. Kopā ar singlu publiskots arī dziesmas videoklips, kas tapis, iedvesmojoties no Holivudas asa sižeta filmām.

““Paņem mani” ir juteklisks bengeris, kas atspoguļo meitenes domas un sajūtas mirklī, kad gaisā virmo libido un kaislības. Tas neprāts un alkas pēc otra cilvēka, kas tevi padara par neapturamu dabas stihiju un liek aizmirst par visu apkārt notiekošo. Abu elementu pievilkšanās spēks ir pārāk stiprs, lai tam pretotos, un tas ir vienīgais, par ko spēj domāt,” par dziesmu stāsta BDM.

Singla klipa idejas autors ir režisors un producents Reinis Kukuls, bet tās īstenotāji – radošā aģentūra “2B Creative”. Video veidots kā stilizēta asa sižeta īsfilma par sievieti – pasūtījuma slepkavu, kura noalgota, lai nogalinātu kādu ietekmīgu kriminālo aprindu autoritāti. Ierodoties pie izskatīgā upura, galvenā varone nonāk pie atklāsmes, ka paveikt uzdevumu nebūs tik viegli, jo pretēji cerētajam viņu ar vīrieti vieno abpusējas simpātijas. Pēc sarežģītas morālas dilemmas risināšanas sieviete tomēr pieņem lēmumu un aukstasinīgi nogalina izskatīgo upuri.

Dziesma “Paņem mani” ierakstīta Prime Time Records ierakstu studijā. Dziesmu miksējis un māsterējis mūziķis Jānis Šmēdiņš jeb Fakts.  Dziesmas instrumentālā pavadījuma autors ir brazīļu bītmeikeris Krazy (Gustavo Souza). No 13.04. dziesma klausītājiem būs pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, tostarp Spotify, Apple Music u. c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!