Renārs Zeltiņš un grupa "OLAS" apvienojas, lai radītu jaunu hitu

Raksta attēls - Renārs Zeltiņš un grupa "OLAS" apvienojas, lai radītu jaunu hitu Publicitātes foto

22.10.2020

Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets “OLAS” un viena no pašmāju populārākajām personībām Renārs Zeltiņš atkal metušies uz vienu roku.

Šis trio jau “uzspridzināja” Latvijas mūzikas virtuvi, izdodot tādus hitus kā “Prezidents” un “Kupidons”, bet tagad, pēc vairāk nekā 3 gadu pārtraukuma, ir apvienojušies, lai radītu jaunu dziesmu ar nosaukumu “Glāsti”.

"Dāmas un kungi! Mani sauc Renārs Zeltiņš. Izslēdziet, lūdzu, savus sasodītos telefonus un izbaudiet šovu," tā sākas muzikālā projekta "OLAS" un ētera personības Renāra Zeltiņa mūzikas video.

 “Mēs gribējām nodot vēstījumu, lai cilvēki mazāk sēž telefonos un sāk vairāk pievērst uzmanību saviem tuvajiem cilvēkiem reālajā dzīvē. Glāstiet muguras, nevis ekrānus!” tā par jauno dziesmu izsakās dziesmas dalībnieki.

Jaunajā klipā tiek “apspēlēta” viena no mūsdienu problēmām – atkarība no telefoniem un soc.tīkliem. Dalībnieki parāda, ka mēs mēdzam ignorēt viens otru, dodot priekšroku saviem telefonu ekrāniem. Klipā piedalās arī tādas soc.tīklu personības kā – Niklāvs Mičulis, Latvian Sisters un Felipe Gabriel.

Grupa “OLAS” un Renārs Zeltiņš izsaka pateicību par burvīgu sadarbību, neviltotu draudzību un neatkārtojamu viesmīlību klipa veidošanā – bijušajam Latvijas prezidentam Raimondam Vējonim, Jauniešu pūtēju orķestrim “Auseklītis”, “Splendid Palace”, Tirdzniecības centram “Alfa”, aktīvās atpūtas un izklaides parkam “Adventure Zone”, restorānam “Gan Bei”, Rīgas Juridiskajai Augstskolai, Mākslas Centram “Zuzeum” un klipa filmētājam Tomam Ringam.

Duets “OLAS” radies kā humora projekts 2014.gadā, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un reperim Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā grupa sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. 2017.gadā duets izdeva savu debijas albumu “Ir klāt”, kuram sekoja Vislatvijas koncerttūre un lielkoncerts koncertzālē “Palladium”. Šajā gadā “OLAS” ir atgriezušies un sola saviem faniem daudz jaunu hitu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!