R&B Blues Festival 2018 izziņo šī gada māksliniekus

Raksta attēls - R&B Blues Festival 2018 izziņo šī gada māksliniekus Publicitātes foto

17.04.2018 / Parmuziku.lv

16. jūnijā jau otro gadu Ropažu estrādē norisināsies “R&B Blues festivāls. Pasākuma organizatori ir pašmāju blūza grupa Latvian Blues Band, kas iepriekš ir piedalījušies vairākos nozīmīgos blūza festivālos, kā arī sadarbojusies ar daudziem starptautiski atzītiem māksliniekiem. Šogad “R&B Blues Festival” skatuve kopā pulcēs vairākus spožus blūza izpildītājus.

Starp māksliniekiem būs “BB & The Blues Shacks” no Vācijas, kā arī Ziemeļafrikāņu izcelsmes dziedātāja Bonita Niessen.

Grupa “BB & The Blues Shacks” jau 28 gadus savus Eiropas un aizjūras zemju klausītājus valdzina ar unikālu blūza un soulmūzikas savienojumu. Savas karjeras laikā spēlējuši kopā ar tādām zvaigznēm kā Bob Dylan, B.B. King, Elvis Costello un citiem. “BB & The Blues Shacks” vokālais līderis Maikls Arlts (Michael Arlt) ir viens no pirmajiem blūza un soula dziedātājiem Eiropā, pie tam viņš ir lielisks publikas izklaidētājs.

Nesen izveidotā sadarbība ar talantīgo dziedātāju Bonitu Niessen izpildījumam piešķir vēl izteiktāku stila autentiskumu. Bonitas dziedājums ir maigs, bet tajā pašā laikā spēcīgs, izpildīts ar sajūtu dziļumu un aizraujošu intensitāti.

“R&B Blues Festival” ietvaros uz skatuves kāps arī viena no labākajām Dānijas blūza grupām, Chris Grey & The BlueSpand. Grupai raksturīgs enerģisks un spēcīgs muzikālais skanējums ar  blūza, fanka, roka un soul elementiem.

Chris Grey & The BlueSpand trijotne jau kopš grupas darbības sākuma ir uzsvērusi, ka viņiem nav svarīgi sekot līdzi jaunākajiem “trendiem” un būt pārāk sarežģītiem. Mērķis ir ieklausīties savā intuīcijā, radot tādu mūziku, kāda pašiem patīk. Neapšaubāmi, to novērtē arī neskaitāmi klausītāji visā pasaulē. Dziesmas no  Chris Grey & The BlueSpand jaunākā albuma aktīvi atskaņo vairākas radio stacijas Eiropā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citur.

Šogad uz Ropažu estrādes skatuves kāps arī atraktīvie blūzmeņi “Boogie Boys”. Savas karjeras laikā grupa ir uzstājusies gandrīz visās Eiropas valstīs un ASV; viņu diskogrāfijā  ir trīs studijas albumi.

“Boogie Boys” kā atbalsta grupa ir ceļojusi kopā ar daudzām mūzikas zvaigznēm, piemēram, Shakin’ Stevens, Ray Manzarek (The Doors), Eric Burdon (The Animals), Chris Barber, Phil Guy, Studebaker John, James Harman, Mike Sanchez, Ana Popovic un daudziem citiem.

Lai kur arī “Boogie Boys” dotos, viņu koncertiem vienmēr ir lieli panākumi. Festivāla apmeklētāji var gaidīt fantastisku un enerģijas pilnu boogie šovu.

Starp ārzemju viesmāksliniekiem festivālā varēs dzirdēt arī pašmāju grupu “The Swamp Shakers”, kuru savulaik dibināja leģendārais rokenrola karalis Pits Andersons. Grupa izpilda rockabilly mūziku, kas radusies 50. gadu vidū Amerikas dienvidos, saplūstot country un western, kā arī hillbilly ar rhythm&blues. “The Swamp Shakers” ir plaša koncertu koncertu pieredze visā pasaulē. “R&B Blues Festival” apmeklētāji var gaidīt enerģisku, emocionālu un atraktīvu skatuves sniegumu.

Un kā gan bez viņiem! Festivālā uzstāsies arī tā organizētāji jeb “R&B Blues Festival” tēvi, Latvijā un pasaulē pazīstamais blūzmeņu kolektīvs Latvian Blues Band. Izskanēs pasaules labākās blūza dziesmas, kā arī oriģinālkompozīcijas.

New Orlean un Louisiana ēdieni un blūzs visas dienas garumā!

Tiekamies Ropažu estrādē!

Biļetes uz “R&B Blues Festival” var iegādāties vietnē www.bilesuserviss.lv, kā arī pie ieejas pasākuma dienā. Plašāka informācija par festivāla norisi atrodama oficiālajā mājaslapā http://www.rbbluesfestival.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!