Pēteris Narubins izdod debijas singlu “Desert Of Snow”

Raksta attēls - Pēteris Narubins izdod debijas singlu “Desert Of Snow” Publicitātes foto

05.03.2019 / Parmuziku.lv

Mūziķis Pēteris Narubins Latvijas mūzikā piesaka sevi kā solo mākslinieku un laiž klajā pirmo singlu “Desert Of Snow”. Singlu iespējams noklausīties mūzikas straumēšanas vietnēs.

“Dziesma tapa 2016. gada janvārī, kad aukstais laiks bija ilglaicīgi nogurdinājis silta cilvēka sirdi. Katru reizi, izejot ārā un soļojot pa ielām, solis kraukšķēja zem kājām. Gaiss šķita sasalis un mani pavadīja sajūta, ka katra skaņa pārvietojās pavisam lēni un izskanēja ilgāk kā parasti. Iztēlojos, ka esmu palicis viens sasalušā un sniegotā tuksnesī, soļoju pa to jau vismaz nedēļu un sāku apšaubīt visu, ko līdz šim esmu zinājis. Apkārt dzirdamās skaņas sāk ar mani sarunu un es vairs nespēju soļot vienatnē, jo tās mani pavada,” tā par dziesmas tapšanu stāsta mūziķis.

Skaņdarbs tika ierakstīts 2018. gada vasarā, to miksēja un māsterēja Kaspars Bārbals. Singla vizuālā māksliniece ir Annija Narubina. Jau pavisam drīz tiks laists klajā singla “Desert Of Snow” mūzikas videoklips, savukārt nepacietīgākie tiek aicināti uz Pētera Narubina pirmo solo koncertu 20. martā, klubā “Lokal House”. Koncertu iesildīs mūziķis Toms Ozols.

Pēteris Narubins plašākai sabiedrībai pazīstams arī kā vairāku muzikālu apvienību dalībnieks (“Dārdi”, “Rahu The Fool”, “The Coco’nuts”, u.c.). Ar mūziku aizraujas jau no bērnības, tomēr profesionālā līmenī tai sāka pievērsties pusaudža gados. Mūzikas radīšanā galvenie iedvesmas avoti ir gan Amerikas blūzs un folkmūzika, gan dažādas latviešu tautas melodijas un frāzes. 2019. gada nogalē tiek plānots laist klajā debijas EP albumu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!