Patrisha nāk klajā ar dziesmu “Zvaigžņu Smiekli”

Raksta attēls - Patrisha nāk klajā ar dziesmu “Zvaigžņu Smiekli” Foto: Roberts Vidzidskis

03.04.2018 / Parmuziku.lv

Patrisha (īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) ir jaunā dziedātāja, kuras kontā ir jau vairākas veiksmīgas dziesmas – “Clocks”, “Svešās Zvaigznes”, “Memories”, “Nosargāt sapni”. Trešdien, 28.martā, klausītāju un lielam fanu pulkam mēbeļu salonā “Nakts Mēbeles” Patrisha prezentēja savu jauno dziesmu “Zvaigžņu Smiekli” video.

Dziesmas “Zvaigžņu smiekli” aranžētājs ir Patrishas sastāva ģitārists Jānis Griķis, basģitārists Ilvars Vītoliņš un bundzinieks Reinis Zariņš. Dziesmas producenti - Paulis Straume un Jānis Griķis, bet dziesmas vārdi un mūzika pieder pašai Patrishai.

Patrisha: “..Šī mana oriģināldziesma tapa jau divus gadus atpakaļ, kad notika mans pirmais draugu lokā veidotais solokoncerts, kura nosaukums arī bija “Zvaigžņu smiekli”, tur pirmo reizi šo dziesmu dziedāju, spēlējot ukuleli. Līdz šim šo dziesmu biju dziedājusi akustiski kopā ar grupu dažādos pasākumos, bet tagad tā ar jaunām skaņām un video tiek nodota plašākam lokam cilvēku!..”

Dziesmas “Zvaigžņu Smiekli” video tika filmēts mēbeļu salonā “Nakts Mēbeles” radot gaisīgu un sapņainu atmosfēru. Video režisors ir Kaspars Kambars. Apģērbs Patrishai ir no BOLD Concept Store, bet puišiem no Mans Drēbju Skapis. Zeķes no košajiem un stilīgajiem Karma Socks, rotas no Soulstones by Agnese Zeltiņa. Matu sakārtojums - salons Catrin un Alex Zota, grims - Jūlija Balinska. Paldies arī Cēsu alum un Raunas eklēriņiem par atbalstu!

“..Dziesma ir par katra savu iekšējo “es”, par to, ka mūsu ikdiena ir ļoti sasteigta, un ka mēs brīžiem nespējam izsekot līdzi realitātei, taču neskatoties uz dažādām grūtībām, mēs tomēr spējam atrast laiku smiekliem, jautrībai un mieram. Tādus brīžus ir svarīgi izbaudīt, it sevišķi tad, ja tajā brīdī esi kopā ar kādu sev mīļu cilvēku!..” piebilsts Patrisha.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!