Pašmāju alternatīvā roka duets “Next To Zero” piesaka gaidāmo albumu

Raksta attēls - Pašmāju alternatīvā roka duets “Next To Zero” piesaka gaidāmo albumu Publicitātes foto

20.05.2022

Alternatīvā roka duets no Latvijas “Next To Zero” publisko savu pirmo singlu “Nervous Individual” no gaidāmā albuma “More Power”.

"Next To Zero" ir alternatīvā/indi roka duets, kur darbojas bijušais grupu Mary Jane un Backflow vokālists un basģitārists Jānis Grants, kā arī bijušais grupas Fact ģitārists Jānis Kalniņš a.k.a. Gonza. Albums tika ierakstīts grupas izolācijas pandēmijas laikā savā studijā, kas bez šaubām ietekmēja albuma skanējumu.

“Nervi čupā! Šī kompozīja komentē situāciju, kurā esam nonākuši, kad šobrīd pasaulē notiekošais ietekmē jebkuru no mums, padarot par "nervous individual," komentē grupas dalībnieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!