Pacific K un Ingaja izdod kopīgu dziesmu “Bullet”

Raksta attēls - Pacific K un Ingaja izdod kopīgu dziesmu “Bullet” Foto: Domas Rimeika

21.01.2022

Ambientās indie mūzikas apvienība Pacific K izdod jaunu dziesmu sadarbībā ar lietuviešu mūziķi un dziedātāju Ingaja. Dziesma “Bullet” pieskaras tādām tēmām, kā nodevība, vilšanās cilvēkos un sava vārda neturēšana. Lai arī tēmas nav vieglas, muzikāli dziesma ietērpta viegli plūstošās un pat meditatīvās noskaņās, kas klausītāju var aiznest savā pārdomu pasaulē un palīdzēt palaist vaļā visu lieko un nevejadzīgo, kas iespējams laika gaitā ir uzkrāts.

“Ar Ingaju esam pazīstami jau vairākus gadus un dalām gan kopīgus iedvesmas avotus, gan savās dziesmās radītās noskaņas”, saka Pacific K līderis un dziesmu autors Kristaps Bedrītis. “Arī par kopīgu sadarbību domāju jau kādu laiku. Brīdī, kad sākām piefiksēt idejas, atcerējos par šo dziesmu, kas manā dziesmu lādē stāvēja nepabeigta jau gadiem. Liels prieks, ka beidzot izdevās to īstenot. Manuprāt, Ingajas balss piešķir šim stāstam brīnišķīgu noskaņu un dziļumu.”

Arī Ingaja dalās pārdomās par radošo procesu: “Man, kā solo māksliniecei, bija ļoti interesanti sadarboties ar Pacific K. Radošajā procesā bija patīkami novērot savus iekšējos domu gājienus un atklāt jaunas savas personības šķautnes. Es domāju, ka mēs esam nonākuši pie ļoti veiksmīga kopējā redzējuma un rezultāta. Uzskatu arī, ka katrs klausītājs dziesmā spēs atrast daļiņu sevis, jo domāju, ka ikviens reiz ir bijis situācijā, kur cilvēku darbi pasaka vairāk kā vārdi, kas arī ir daļa no šīs dziesmas vēstījuma.”

Gan Pacific K, gan Ingaja uz Baltijas neatkarīgās mūzikas skatuves darbojas jau vairākus gadus, uzstājoties pašmāju un ārzemju koncertos un festivālos, gūstot mūzikas profesionāļu atzinību un uzrunājot arvien jaunus, ieinteresētus klausītājus. Abu radīto mūziku iedvesmo gan mežonīgas dabas ainavas, gan sarunas ar savu iekšējo pasauli, gan mijiedarbība ar cilvēkiem un viņu radīto vidi.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!