Olām jauna dziesma #NOMAKSĀT

Raksta attēls - Olām jauna dziesma #NOMAKSĀT Ekrānšāviņš

03.11.2015 / Parmuziku.lv

Ja ir #DaudzNaudas, ar to jādalās! Olas atkal ir klāt, šoreiz ar apzinīga nodokļu maksātāja singlu.

Jaunais singls kārtējo reizi ir par naudu, šoreiz gan par nodokļu nomaksu, jo meitenēm patīk godīgi džeki un no Ziepniekkalna uz centru Salu tilts ir jālabo!

Singla videoklips ieturēts rudenīgās noskaņās, filmēts dažādās vietās, tostarp pie Valsts policijas ēkas, uz Panorama Plaza daudzdzīvokļu mājas jumta, uz Salu tilta un pie Finanšu ministrijas. Paši dalībnieki pat iejutušies ārstu lomās. Turklāt videoklipā ir BMW (jau ierasti) un arī dzīvnieki...

Duetā Olas apvienojušies Arvis Reiks un Žanis Pavlovskis.

Jau otro nedēļas nogali Olas piedalās arī šovā Vakars ar Renāru Zeltiņu, kurā rubrikas Olas Cepas ietvaros stāsta par ziņu aktuālākajiem tematiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!