N’Works remiksējis Dārtas Stepanovas un DaGamba pirmo kopīgo hitu TĀLĀK JĀIET

Raksta attēls - N’Works remiksējis Dārtas Stepanovas un DaGamba pirmo kopīgo hitu TĀLĀK JĀIET

30.07.2021

Dārtas un DaGamba pirmā sadarbība, dziesmas “Tālāk jāiet” radīšanā, izvērtusies ļoti veiksmīga. Dārtas debijas hits joprojām turas Radio SWH, Latvijas radio 2, Muzikālā banka, Pieci.lv, EHR Latviešu hiti un citu radio topos. No šodienas pieejams arī dziesmas remiks.

Valters Pūce dziesmu sacerējis speciāli Dārtai Stepanovai un grupai “Dagamba”. Valters iedvesmu guvis Dārtas dzidrajā balsī, un melodijas kodu nostiprina dziedātājas Patrisha  sarakstītie vārdi.

Valters Pūce: “Liels prieks par to, ka dziesma “Tālāk Jāiet” ir pamanīta un Normunds Rutulis jeb N’Works ir izveidojis lielisku remiksu. Viņa remiksi mani jau iepriekš pārsteiguši ar savu svaigumu un labo gaumes izjūtu. Darbs pie šīs dziesmas nav izņēmums un tas ir sanācis jaudīgs, ar lielu potenciālu, lai iekarotu klausītāju sirdis un pagarinātu dziesmas mūžu.”

Dārta Stepanova: “Esmu ļoti priecīga un lepojos, ka mana pirmā, plašai auditorijai izskanējusī dziesma, ir izpelnījusies Normunda uzmanību. Ja dziesmas oriģinālversija man šķiet tāda, kura pēc noklausīšanās turpina skanēt galvā, tad klausoties N'Works veikumu gribas mesties deju ritmos. Paldies viņam par to!”

N’Works: “ Varen labs un ar svaigu elpu iekodēts ir Dārtas debijas singls. Viņiem izdevies uztvert mūsdienīgu noskaņu šajā dziesmā. Vienlīdz labi saskan Dārtas un Valtera čella tembrālā saspēle. Taču noklausoties dziesmas oriģinālu, uzreiz sajutu kā šī dziesma varētu izklausīties tuvāka deju mūzikai. “Uzcepu” pirmo uzmetumu, ar kuru dziesmas autors Valters bija apmierināts, un arī Dārtu citādais virziens iepriecināja, un man atlika vien noslīpēt līdz galam. Prieks par paveikto!”

Normunda Rutuļa digitālās mūzikas projekta nosaukums N’Works ir saīsinājums no Normunds’s works, un latviešu valodā nozīmē Normunda darbnīca. Pirmsākumi atrodami 90to gadu beigās.

Līdz šim Izdoti četri remiksu albumi. 2010.gadā N’Works saņēma Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu par debijas albumu – Double B tonality (nominācijā Labākais deju mūzikas albums). 2014.gadā izdots N’Works otrais albums “N.O.A.” 2016. – albums 3.45, kas tika nominēts “Zelta mikrofons” elektroniskās un deju mūzikas albuma statusam. Bet 2019.gadā izdots albums “Opus domi”. Jaunākie remiksi veidoti disco & soul house manierē - YDJ & Charlotte Kelly – This time it’s for real, Katrīna Gupalo “Par pēdējo lapu”, Vintāža “Vīrietis labākos gados”, Neaizmirstulītes “Es vēlos vienu vien”, kā arī šodien publicētais “Tālāk jāiet” remix.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!