Notiks ceturtā nodarbība semināru ciklā Mūzikas industrijas ABC

Raksta attēls - Notiks ceturtā nodarbība semināru ciklā Mūzikas industrijas ABC Foto: Music Export Latvia

16.03.2015 / Parmuziku.lv

Semināru Mūzikas industrijas ABC izveides mērķis ir izglītot un apmācīt Latvijas mūzikas menedžerus globālos mūzikas industrijas jautājumos.

19. marta seminārs Latvijas mūzikas menedžeriem Mūzikas industrijas ABC (4.nodarbība) - Mūzikas ierakstu mārketings, lekciju vadīs Guna Zučika (grupas Carnival Youth menedžere un grupas Prāta Vētra starptautisko un sabiedrisko attiecību menedžere).

Lekcijā apskatāmās tēmas:


mūzikas ierakstu kampaņas.
mūzikas ierakstu mārketinga kampaņu plānošana.
ierakstu promotēšana, izplatīšana, u.c.

Dalībnieku reģistrācijas maksa vienam semināram -  10 eiro , reģistrācija semināram tikai šeit.
Reģistrāciju semināram var veikt līdz 19.03.2015 plkst. 12:00.

Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports biedriem dalība seminārā bez maksas.

Apmeklējot visus seminārus, būs iespēja veikt jautājumu testu, lai pārbaudītu iegūtās zināšanas, un iegūt apliecību par Mūzikas industrijas ABC semināru kursa noklausīšanos.

Semināru atbalsta LaIPAKultūras ministrija un Tallink Hotels viesnīca.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!