Noskaties Rīgas Modes jauno video dziesmai Es Nesaprotu!

Raksta attēls - Noskaties Rīgas Modes jauno video dziesmai Es Nesaprotu! Ekrānuzņēmums

09.06.2015 / Parmuziku.lv

Vai tā ir Nikola? Rīgas Modes pieturas pie tradīcijas video tapšanā iesaistīt slavenus cilvēkus- šoreiz modele!

Sākoties vasaras festivālu sezonai, pašmāju grupa Rīgas Modes izdod savu jaunāko singlu ar video dziesmai Es Nesaprotu. Ieraksts veikts Aleksandra Volka studijā Rīgā un šis ir pirmais gaidāmā debijas albuma priekšvēstnesis. Šobrīd Rīgas Modes vēl turpina darbu pie albuma, sadarbojoties ar pašmāju skaņu inženieri Gati Zaķi, kas ir arī ieraksta producents.

Līdz ar singlu, grupa laidusi klajā videokipu, kas ieturēts Rīgas Modēm raksturīgajās video tradīcijās- tajos piedalās pašmāju izcilie talanti. Šoreiz tā ir starptaustiski atzītā modele Nikola Osipova, kura ikdienā defilē dažādu pasaulē slavenu modes zīmolu skatēs.

Jaunā singla lejupielāde būs pieejama mūzikas servisā iTunes, tāpat tas būs klausāms arī grupas Spotify, Soundcloud, Youtube, Deezer un Bandcamp lapās. Līdz ar singlu Es Nesaprotu iekļauta arī kompozīcija Diēta, kas tapusi gaidāmā albuma ierakstu sesijās koncertzālē Palladium Riga

Singla vāka foto tapis sadarbībā ar Spot Studios un salonu Strogonovs. Kā norisinājās grupas fotosesija skaties ŠEIT!

Šovasar Rīgas Modes plāno aktīvu koncertdzīvi. Tuvākās uzstāšanās - 23. jūnijā MidSummer Fest pie Bauskas, 27. jūnijā vasaras atpūtas vietā Siltumnīca netālu no Valmieras. Vēl izziņotas Rīgas Modes uzstāšanās Positivus un LabaDaba festivālos, savukārt 22. augustā mūziķi kā īpašie viesi piedalīsies grupas Pērkons koncertā Ogres estrādē.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!