Noskaidroti Riga Jazz Stage 2018 uzvarētāji

Raksta attēls - Noskaidroti Riga Jazz Stage 2018 uzvarētāji Foto: Jānis Porietis

09.04.2018 / Parmuziku.lv

7. aprīlī, kinoteātrī "Splendid Palace" tika noskaidroti Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa Riga Jazz Stage 2018 laureāti.

Kategorijā Džeza vokāls:

1.vietu ieguva Kristīna Kovaļova (Krievija)

2.vietu ieguva Kamilla Barbilona (Francija)

3.vietu ieguva Rūta Dūduma (Latvija).

 

Kategorijā Džeza bass:

1.vietu ieguva Kaisa  Mäensivu (Somija)

2.vietu ieguva Jānis Rubiks (Latvija)

3.vietu ieguva Mikelandželo Skandroglio (Itālija).

Maestro Raimonda Paula īpašo balvu saņēma Kristīna Kovaļova (Krievija).

Galvenā balva kategorijā "Džeza balss" bija "AT&Trade" Fender American Professional Jazz Bass basģitāra. Uzvarētāji abās kategorijās saņēma 1500 eur lielas naudas balvas, 2. un 3. vietas ieguvēji tika apbalvoti ar 1000 un 700 eur lielām naudas balvām. 

Šogad žūrijas izvērtēšanai tika iesūtīts rekordliels pieteikumu skaits, 65 mūziķi no 22 valstīm. Konkursantus vērtēja starptautiska žūrija vienpadsmit cilvēku sastāvā no ASV, Itālijas, Lietuvas, Igaunijas, Turcijas, Lielbritānijas, Brazīlijas, Ķīnas un Latvijas.

Pēc apbalvošanas ceremonijas, kinoteātrī “Splendid Palace”, uzstājās arī žūrijas loceklis, Brazīlijas basģitāras virtuozs Mišels Pipokinja kopā ar Latvijas Radio bigbendu īpašā programmā ‘’Tribute to Jaco’’.

Tiekamies nākamgad un sekojiet līdzi informācijai www.rigajazz.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!