Normunds Rutulis un diksilenda orķestris “Sapņu komanda” izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Normunds Rutulis un diksilenda orķestris “Sapņu komanda” izdod jaunu dziesmu Foto: Edijs Andersons

20.04.2022

Jaunā sadarbībā savienojušies Normunds Rutulis un diksilenda orķestris “Sapņu komanda”, publiskojot Māra Ozola un Anitas Rezevskas dziesmu “Klau, kafiju!”, kuras viena kadra videoklipā iesaistījušies dejas entuziasti un arī Rīgas Motormuzeja eksponāts.

“Impulsu dziesmas tapšanai deva tās autors, mans draugs Māris Ozols. No telefonā iedungotas melodijas gala rezultātā ir sanācis vesels liels darbs. Ierakstam izvēlējāmies labāko Latvijas diskilenda orķestri “Sapņu komanda”, kas savu nosaukumu guva pēc filmas, ar tādu pašu nosaukumu, skaņu celiņa ieskaņošanas. Pēc koncertiem, kas bija veltīti Latvijas džeza pirmsākumiem, mūsu sadarbība izauga kopprojektā, dziesmas “Klau, kafiju!” ieskaņošanā un video uzfilmēšanā. Tam, savukārt, piesaistījām jau pārbaudītus spēkus – Jāni Romanovski un horeogrāfu Juri Goguli. Rezultātā ir izdevies viss, uz ko gājām – lielisks ieraksts, mākslinieces Ilzes Minces zīmēts singla vāciņš un vienā kadrā uzfilmēts video. Tajā piedalās arī Jura Goguļa  komandas dejotāji un vienā epizodē pat Rīgas Motormuzeja smalkais Citroen. Papildus, neaizmirstamo noskaņu varējām radīt pateicoties Anča Romanovska labvēlībai un mājīgajām kafijas grauzdētavas “Rocketbean Roastery“ telpām. Mēs visi esam viena sasodīti laba un enerģiska komanda!”, stāsta Normunds Rutulis.

Horeogrāfs un režisors Juris Gogulis: “Pirmo reizi klausoties dziesmu sajutu, ka te ir jābūt kustībai un dejai. Ļoti lustīga dziesma priecīgākajām gada dienām. Galvenais mērķis, ko vēlējāmies sasniegt ar video, ir smaids skatītāju sejās. Un, lai tas raisītos ne tikai no dziesmas, bet dubultā vēl arī no video materiāla.“

Idejas autors un režisors Jānis Romanovskis: “Mēs vienmēr visas filmēšanas padarām mazliet grūtākas nekā vajadzētu un arī šoreiz izlēmām filmēt visu klipu vienā kadrā. Taču tā process ir daudz jautrāks. Atliek vienai lietai nenotikt precīzi un kāds var uzskriet otram virsū vai, piemēram, sasist mūzikas instrumentu. Bet klausoties šo Normunda dziesmu nāk prātā vien dauzīšanās, skaitot dienas līdz vasarai.”

Video klipu filmēja WindFilms SIA.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!