Normunds Rutulis kopā ar Mixmaster AG & Anmary izdevis dziesmu "Kāršu azarts"

Raksta attēls - Normunds Rutulis kopā ar Mixmaster AG & Anmary izdevis dziesmu "Kāršu azarts" Publicitātes foto

30.01.2019 / Parmuziku.lv

Viss kādreiz sācies ar pirmo reizi. Arī Normundam Rutulim reps dziesmā skan pirmo reizi. Viņa jaunākajam radio singlam to radījis un ieskaņojis Mixmaster AG, īstajā vārdā Andris Gailis.

Viņš savu darbošanos mūzikas vidē uzsāka astoņdesmito gadu nogalē un joprojām palicis uzticīgs tā laika tradīcijām, skrečodams, miksēdams skaņu plates un producēšanā izmantojot neparastas tehnikas. Tiesa gan, šajā kopdarbā jūtamas arī mūsdienu tendences mūzikā un aktualitāšu izmantošana repā. Papildus balsis un vokalīzes ieskaņojusi Anmary, īstajā vārdā Linda Dinsberga, Latvijas Eirovīzijas pārstāve 2012.gadā, Baku. Arī viņas balss pirmo reizi skan kādā Normunda Rutuļa dziesmā.

“Kāršu azarts” ir piektais singls no jaunā albuma, kurā iekļautas 12 jaunas Raimonda Paula dziesmas. Tas tiks izdots īsi pirms albuma veicināšanas koncerttūres – šova, kas norisināsies visā Latvijā, šī gada oktobrī. Aranžējuma autori: Jānis Kalve, Lotars Lodziņš un Kārlis Indrišonoks.
Studijas producenti, mikss un skaņu ieraksta apstrāde: Jānis Kalve un Lotars Lodziņš.
Producents – Normunds Rutulis.
Teksta video autors – Mārtiņš Dinsbergs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!