Noklausies "Tautumeitas" dalībnieces Asnates Rancānes sarunu rubrikā "Izstāsti albumu!"

Raksta attēls - Noklausies "Tautumeitas" dalībnieces Asnates Rancānes sarunu rubrikā "Izstāsti albumu!" Publicitātes foto

07.05.2019 / Parmuziku.lv

Katru pirmdienu Pieci.lv ēterā, "Naktslokāls" rubrikā "Izstāsti albumu!" kāds pašmāju mūziķis pārņem radio ēteru un izved klausītājus cauri savam aktuālākajam ierakstam. Kopā ar grupas "Tautumeitas" dalībnieci Asnati Rancāni noklausies apvienības debijas albumu "Tautumeitas"!

Asnate sniedz ieskatu tajā, kā grupa "Tautumeitas" mainījusies kopš darbības sākuma, kā sākusies sadarbība ar producentu Reini Sējānu, kā arī ļauj ielūkoties albuma dziesmu tapšanas un ieraksta procesā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!