Noklausies! Rokgrupa “Rubīna Kubs” izlaiž enerģisku singlu un videoklipu

Raksta attēls - Noklausies! Rokgrupa “Rubīna Kubs” izlaiž enerģisku singlu un videoklipu

06.10.2023

6.oktobrī rokmūzikas apvienība “Rubīna Kubs” izlaiž jaunu, enerģisku dziesmu ar nosaukumu “Karuselī”.

Dziesma ierakstīta studijā "Tru Music Studio" kopā ar producentu Gati Zaķi. Dziesmai ir tapis arī videoklips sadarbībā ar Artūru Strautiņu. Dziesmas “Karuselī” vārdu autors ir Kristaps Zvanis, mūzikas autori - Kristaps Zvanis, Kārlis Krāģis, Nauris Priedītis un Māris Rubīns.

Dziesmas vārdu autors Kristaps Zvanis stāsta: “Dziesma ir par emociju rotāciju - “Karuseli”, kāds dažkārt veidojas attiecībās. Augšas un lejas, tā ir neatņemama sastāvdaļa, gan attiecībās, gan arī citur, kur kaut ko darām un veidojam attīstību, tāpēc nevajag nobīties no kādas sarežģītākas situācijas, bet gan pieņemt, ka tas viss ir daļa no procesa.” Grupas solists papildina: “Ja saprot šos spēles noteikumus, tad jau viss būs labi".

“Rubīna Kubs” ir jauna, jaudīgu rokmūziku spēlējoša apvienība, kuras mūzikā dzirdamas indī/blūza/garāžroka ietekmes. Grupas dalībnieki iepriekš jau spēlējuši un uzstājušies citu apvienību sastāvos. Grupas sastāvs: Vokāls/Ģitāra - Kristaps Zvanis, Ģitāra - Kārlis Krāģis, Bass – Elvis Kuliševs, Bungas - Māris Rubīns.

"Rubīna Kubs" uzskata, ka dziesmu tekstiem latviešu valodā ir būtiska nozīme, sniedzot klausītājiem godīgāku un patiesāku vēstījumu. Grupa pateicas skaņu inženierim un producentam Gati Zaķim par lielisku sadarbību singla radīšanā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!