Noklausies! Pašmāju Grupa Midnight Projects izdod garāko balādi Latvijā!

Raksta attēls - Noklausies! Pašmāju Grupa Midnight Projects izdod garāko balādi Latvijā! Publicitātes foto

15.02.2022

Dziesma “Do You?” stāsta par vainas apziņu divu cilvēku attiecībās. Vienlaikus ar dziesmu tiek publicēts arī dziesmas videoklips, kas savā ziņā atspoguļo grupas dalībnieku vēstījumu.

Jauniešu vidū atpazīstamību grupa Midnight Projects ieguva ar pērn izdoto singlu “Love Tastes Better”, un nu klausītājiem grupas dalībnieki nodod balādi - “Do You?”. Dziesmas stāsts ir par divu cilvēku savstarpējām attiecībām, kas neatrisinātas vijās līdzi laikam.

Kā vēsta paši mūziķi, singls līdz šim sagādājis vislielāko izaicinājumu tieši no kompozīcijas viedokļa. Grupas solists dziesmas rakstīšanas procesam veltītajā video blogā arīdzan min, ka dziesma nenāca viegli, bet gandarījums, protams, ir nenoslēpjams.

Singls “Do You?” klausāms visas mūzikas straumēšanas platformās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!