Noklausies mūziku no simtgades skatītākās filmas “Homo Novus”

Raksta attēls - Noklausies mūziku no simtgades skatītākās filmas “Homo Novus” Publicitātes foto

21.02.2019 / Parmuziku.lv

Visos lielākajos mūzikas straumēšanas un lejupielādes servisos publicēts filmas “Homo Novus” oficiālais skaņu celiņš. Filmas mūziku veido 14 kompozīcijas, 12 no kurām ir filmas komponista Raimonda Paula mūzika, bet divas ir komponistu un mūziķu Dāvja Jurkas un Ritvara Garozas kopīgi sacerētas kompozīcijas.

“Nenoliedzami, ka filmas mūzika ir viens no filmas varoņiem un uzskatām, ka mūsu filmā, tas ir viens no galvenajiem varoņiem. Mums bija milzīgs prieks un lepnums sadarboties gan ar pašu Maestro Raimondu Paulu un viņa instumentālo grupu - Arti Orubu, Andri Grunti un Mārci Auziņu, gan ar Dāvi Jurku, Ritvaru Garozu un viņu kolēģiem, kuri ne tikai radīja divus skaņdarbus filmai, bet arī paši nofilmējās filmas epizodē. Arīdzan kolorītais Intars Busulis, kurš dzied gan filmas varoņa tēlā, gan arī filmas noslēdzošajā dziesmā. Milzīgs nopelns ir filmas skaņu režisoram Aleksandram Vaicahovskim, mūzikas ieraksta producentam Jurim Vaivodam un ieraksta režisoram Tālim Timrotam.” saka filmas “Homo Novus” producents Ivo Ceplevičs.

“Homo Novus” ir programmā “Latvijas Filmas Latvijas Simtgadei” tapusī pārpratumu komēdija, kas balstīta uz Anšlava Eglīša tāda paša nosaukuma romāna. Kopš pirmizrādes pērnā gada 26.septembrī, to Latvijā noskatījušies vairāk kā 90 tūkstoši skatītāju, kas to padarījis ne tikai par 2018.gada skatītāko Latvijas filmu, bet arī vienu no atjaunotās Latvijas skatītākajām filmām. Filmas seansi notikuši arī vairākās Īrijas un ASV pilsētās (tai skaitā “AFI European Union Film Showcase” Vašingtonā un Baltijas valstu simtgadei veltītajā pasākumā Bostonā).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!