Noklausies Musiqq topošā albuma otro singlu

Raksta attēls - Noklausies Musiqq topošā albuma otro singlu Publicitātes foto

11.02.2019 / Parmuziku.lv

Pavasarī gaidāms grupas Musiqq jaunākais studijas albums “10”, gatavojoties albuma izdošanai un 27. aprīļa lielkoncertam Arēnā Rīga, grupa publisko otro singlu un dziesmas video.

Šī ir ātrākā dziesma ne tikai topošajā albumā, bet arī MUSIQQ desmit gadus pastāvēšanas laikā.

 

                  “Reizēm gadās tā - cilvēkos nepilnības pamanām ātri, bet nepamanām, ka arī mūsos to ir pietiekami. Šī dziesma ir kā atgādinājumus pašiem sev, ka jāsāk ar sevi, pirms vēlamies mainīt pasauli ap mums. Ar lielu prieku gaidām koncertu Arēnā Rīga! Tas būs mūsu, līdz šim iespaidīgākais solo koncerts. Aktīvi strādājam arī pie jaunā albuma. Gaidīsim ciemos!“, stāsta grupas Musiqq dalībnieki - Emīls un Marats.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!