Noklausies Latvijas elektroniskās mūzikas novembra apskatu “Radīts 64589 km² robežās”

Raksta attēls - Noklausies Latvijas elektroniskās mūzikas novembra apskatu “Radīts 64589 km² robežās” Publicitātes foto

09.12.2016 / Parmuziku.lv

“Radīts 64589 km² robežās” apkopo mūzikas izdevniecības “Dirty Deal Audio” pārstāvji, un tas mūs ved caur dažādiem Latvijas elektroniskās mūzikas slāņiem. Novembra atskaņošanas sarakstā iekļauti 30 skaņdarbi no 25 mūziķiem.

To skaitā:  More Than Silence, Antikvariāts, LuxFutura, Mimicus, Reinis Sējāns, Kashuks, Oriole, LessFucc, Bastard Gyzus, Wtooo, Starpliktuve, ELVI, Taran & Lomov, John Savage, Beatowski, coronabeats, Noitro, Gene Garrett, Mauriks$, McAlvis, Rick Feds, Ironixx, PRAGAII, Celmlauzis un Toms Auniņš izpildījumā.

“Radīts 64589 km² robežās” atskaņošanas saraksts tiek veidots, lai klausītājam atgādinātu par Latvijas elektroniskās mūzikas kopienas klatbūtni, kā arī lai atvieglotā veidā un vienuviet visiem interesentiem ir iespējams klausīties svaigāko mūziku, kuru radījuši mūsu 64589 km² plašajā teritorijā dzīvojošie, kā arī emigrējošie mūziķi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!