Noklausies Kristīnes Prauliņas jauno dziesmu "Kopā"

Raksta attēls - Noklausies Kristīnes Prauliņas jauno dziesmu "Kopā" Ekrānšāviņš no video

05.03.2019 / Parmuziku.lv

Jaunā un talantīgā latviešu dziedātāja Kristīne Prauliņa nāk klajā ar jaunu singlu "Kopā", kurai tapis arī videoklips. Šī ir pirmā pašas sarakstītā dziesma latviešu valodā, kas tapusi kā kāzu dāvana brālim.

 "Kopā" ir ilgi lolota sapņa par savu oriģinālmūziku otrais pieturpunkts aiz minialbuma "A Wamer October", kas tika izdots pagājušā gada oktobrī. Arī dziesma "Kopā" izkopta un ierakstīta ar Kristīnes "pamatsastāva" mūziķiem - Tomu Mikālu pie klavierēm, Jāni Kalniņu pie ģitāras, Valteru Sprūdžu pie basa un Kasparu Kurdeko pie bungām. Dziesmas īpašie visi ir stīgu kvartets, kurā apvienojušās vijolnieces Līva Tomiņa un Marta Rando, altiste Līna Ozola un  čelliste Sarma Gabrēna.

Dziesmas tekstu un mūziku Kristīne sarakstījusi 2014. gada vasarā, savukārt to reharmonizējis un grupai un stīgu kvartetam aranžējis Toms Mikāls.

‘’Man mūzika ir kaut kas dzīvs, kustības pilns un kustinošs, tā sapurina, tā apmīļo un tā atkal un atkal dod mūžības perspektīvu, mīlu būt tās tuvumā, tāpēc esmu pateicīga, ka šī jaunā mūzika man dod šādu iespēju pilnīgi jaunā līmenī, grimstu jaunos dziļumos. Dziesma "Kopā" sarakstīju kā Mīlestības apliecinājumu, dāvanu savam brālim viņa kāzu dienā, tā stāsta par lietu un cilvēku mijiedarbības procesu un beznosacījumu Mīlestības pamata dzīslas meklējumiem, tiekšanos pēc brīvības un Miera kopā būšanā.’’, tā mirkli pirms singla iznākšanas saka pati Kristīne.

Dziesmas skaņu režisors ir Toms Lisments, kas ierakstīja un miksēja šo singlu, masters - Zino Mikorey.

Dziesmai tapis arī videoklips, kuru filmējis operators Raitis Valainis, tajā piedalās visi mūziķi, Kristīne, kā arī dejotāji Emanuēla Zvaigznīte un Marģers Vanags. Video ir dziesmas iztirzājums dejas formā, kurā mūziķi, kā jau ierasts, ieņem stāstnieka lomu.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!