Noklausies! „Bezgalībieši” dziesma "Zaļš Vakars, Zelta Bite"

Raksta attēls - Noklausies!  „Bezgalībieši” dziesma "Zaļš Vakars, Zelta Bite" Publicitātes foto

02.09.2019

Etnõregejspeisfankhopa ansamblis „Bezgalībieši” piedāvā klausītāju uzmanībai maķenīt sapņainu ziemeļu regeja nummuru "Zaļš Vakars, Zelta Bite"!

 

… vienā varavīksnes loka pusē

rīta tveices dienvidaustreņ’~pūsmā  dancinātas papeļpūkas,

otrā – viršu ziedu lillā klajs un rudens smarža saulriet’blāzmai gaistot vakarkrēslā…

…a pa vidiņ’ - visa vasariņ’…

-  nu jau atvasaru iezvanot,  laižam plašāk ēterā(i) “Zaļu Vakaru”:

…tāds maķenīt sapņains ziemeļ~regejs ar Skaidrītes Kaldupes dzeju

                                                                 (no krājuma “Vēstules no Ošu Zemes, 1973.)

 
 
Etnõregejspeisfankhopa ansamblis „Bezgalībieši” noformējies 2014.gadā, Dj-inga & Hiphopa veterānam Mixmaster AG uzrunājot domubiedrus projektam, kurā apvienotos tautas mūzikas dziļāko slāņu rituālā sajūta un etnō-instrumentu arhaiski~akustiskais viļņojums ar mūsdienu globālelektrōniskā karuseļa ‘smeķi’ un ‘akmens džungļu’ ritmiem, jeb – lūkot pieskarties pārlaicīgajam šeit & tagad – gan tautasdziesmu, gan saviem vārdiem...
Līdz šim spēlēts dažādos pašmāju festivālos (Līvas Upe, LabaDaba, Komēta, Playground, Positivus, PulverFests), pasākumos un klubos, kā arī ņemta dalība etnõmūzikas izlasē „Sviests #7” (2017. Lauska).   Laika gaitā piedzīvotas sastāva izmaiņas taustiņu un kokles ‘pozīcijās’, un patlaban finiša taisnē iegājis darbs pie debijas albuma ierakstu miksēšanas pašu BrasaJam studijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!