Nacionālajā bibliotēkā notiks grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” dokumentālās filmas pirmizrāde un koncerts

Raksta attēls - Nacionālajā bibliotēkā notiks grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” dokumentālās filmas pirmizrāde un koncerts Publicitātes foto

08.08.2023

Par grupu “Pienvedēja Piedzīvojumi” tapusi dokumentālā filma, kuru veidojis pieredzes bagātais kino režisors Jānis Orbidāns un kura savu pirmizrādi piedzīvos 23. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Pie filmas strādājām četrus gadus. Beidzot tā ir gatava un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Ļoti ceram, ka skatītāji uzzinās ko jaunu par grupas, kura nākamgad atzīmē 30 gadu jubileju, dalībniekiem,” stāsta filmas režisors Jānis Orbidāns.

Strādāt ar Jāni un filmēšanas komandu bija aizraujoši,” par sadarbību ar režisoru stāsta grupas ģitārists Aldis Lunde-Kurzemnieks, “Pirmo reizi iejutāmies gan aktieru, gan varoņu lomās. Ar iznākumu esam ļoti apmierināti un ar interesi vērosim, kā skatītāji uztvers līdz šim nezināmus faktus par grupas dalībniekiem.”

Filmas pirmizrāde pāraugs grupas koncertā, kurā izskanēs grupas lielākie hiti. Šāds pasākuma formāts ir līdz šim nebijis notikums Latvijas rokmūzikas vēsturē.

Jānis Orbidāns ir režisors ar vairāk nekā 15 gadu TV pieredzi, līdzautors seriāliem “Pa kokas pēdām. Kolumbija”, “Briedis pret Briedi” un neskaitāmiem citiem TV projektiem, kā arī viens no kinofilmas “Dzimuši hokejam” autoriem.

Biļetes nopērkamas SIA “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un interneta vietnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!